آخرین اخبار
گزارش جلسه معرفی انجمن آلفا مدرسه اینورس
گزارش جلسه معرفی انجمن آلفا مدرسه اینورس
سه شنبه 5 دی 96

معارفه‌ انجمن آلفا، در پنجم دی‌ماه ۱۳۹۶ خورشیدی، با حضور بیش از ۱۴۰ نفر از دانشجویان و مدیر و موسس مدرسه تخصصی هنر و دیزاین اینورس، در محل مدرسه برگزار شد.

 

علیرضا اردوبادی مدیر و موسس مدرسه تخصصی هنر و دیزاین اینورس با اشاره به نقش انجمن آلفا در این مدرسه، گفت: هدف از معارفه‌ انجمن آلفا، استعدادیابی دانشجویان در جهت تاثیرگذاری بیشتر روی افکار و فرهنگ نسل آینده در زمینه‌های هنری، اجتماعی و فرهنگی است و هرچه حضور افراد علاقه‌مند در این انجمن بیشتر باشد، اثرگذاری آن در جامعه‌ هدف بیشتر است.

 

 

وی افزود: از آن جا که سازمان‌ها، همیشه با محدودیت نیروی انسانی، مکانی، زمانی و مالی مواجه هستند، در نتیجه قادر به، به‌کارگیری افراد زیادی نیست، اما در خصوص انجمن‌ها وضعیت کاملا متفاوت است، چرا که، افراد در قالب کارگروه‌های مختلف، جریانات متفاوتی را از پیش می‌برند و مسلما با توجه به عدم محدودیت باعث رشد بیشتر، تاثیرگذاری و  تغییر در مجموعه‌ای از فرآیندها می‌شود.

 

اردوبادی گفت: در آینده‌ای نزدیک با شکل‌گیری انجمن آلفا، این دانشجویان با گذراندن آموزش‌های لازم از سوی اینورس، قادر به شناسایی جامعه‌ هدف و کمک به نسل‌های آینده هستند و هر چه این نگرش‌ها عمیق‌تر و متعهدتر باشد، در نتیجه تاثیرگذاری بیشتری در بازار کار و اشتغال‌زایی نسل آینده دارد.

 

 

مدیر و موسس مدرسه تخصصی هنر و دیزاین اینورس، گفت: شرایط حضور دانشجویان در انجمن آلفا، تعهد، انگیزه و داشتن افکاری بزرگ با هدف ایجاد تغییر در مسیر حرکت‌شان است. عضویت برای همه رشته‌ها آزاد است و ما محدودیتی نداریم.