آخرین اخبار
تاسیس مدرسه فشن اینورس
تاسیس مدرسه فشن اینورس
جمعه 4 خرداد 97

مدرسه اینورس هم اکنون در آستانه 10 سالگی خود، با پرورش‌دادن بیش از 7000 نفر دانشجو و با داشتن بیش از 130 مدرس، در راستای تغییر در اکوسیستم آموزش حرفه‌ای و با تمرکز بر روی ایجاد فرصت‌های شغلی تخصصی، قصد ایجاد‌کردن یک جریان جدید را دارد. جریانی که از سال‌های ابتدایی تاسیس اینورس تاکنون، یکی از اهداف جدی اینورس بوده اما به دلیل آماده‌نبودن بستر و شرایط لازم، به مرحله اجرا نرسیده است.

 بسیار خرسندیم که بالاخره شرایط لازم فراهم شده تا در چنین روزی، با افتخار اعلام کنیم که از امروز بصورت رسمی به حوزه Fashion Design وارد خواهیم شد. مدرسه اینورس در ماه آتی مجموعه دیگری را با نام INVERSE Fashion Design School راه‌اندازی خواهد کرد.

 

INVERSE Fashion Design School با آنچه که تاکنون از مدرسه اینورس شناخته‌اید تفاوت دارد و تفاوت آن، وجود‌ واحد تولید در این مجموعه است. در این آموزشگاه جدید بخشی از فضا به آموزش، بخشی به تولید و بخشی دیگر به گالری جهت فروش آثار اختصاص پیدا خواهد کرد.

 

تمرکز این بستر آموزشی جدید، ایجاد مجموعه برندهایی در زمینه طراحی و تولید پوشاک، زیروآلات و اکسسوری، و ارائه آن با بالاترین کیفیت به بازار است. در کنار ایجاد چنین برندهایی، دانشجویان امکان شکل‌دادن Personal Brand و شکل‌دادن اعتباری ارزشمند برای خود را نیز خواهند داشت.

 

Opening  مدرسه فشن اینورس، پس از ماه رمضان خواهد بود که اطلاع‌رسانی زمان دقیق آن در هفته‌های آتی، از طریق شبکه‌های اجتماعی اینورس اعلام خواهد شد.