آخرین اخبار
گزارش ژوژمان پایان‌ دوره "آشنایی با طراحی لباس"
گزارش ژوژمان پایان‌ دوره "آشنایی با طراحی لباس"
یکشنبه 7 بهمن 97

ژوژمان پایان‌ دوره "آشنایی با طراحی لباس"، جمعه 5 بهمن در مدرسه فشن اینورس برگزار شد. در این رویداد 10 هنرجو این دوره، نمونه‌کارهای پایان دوره خود را به نمایش گذاشتند. هنرجویان خروجی خود را به شکل لباسی کامل و در کنار آن، منابع الهام و سرچشمه ایده‌یابی خود را در قالب یک دفتر طراحی ارائه کردند. همچنین Mood Board و روند شکل‌گیری نمونه‌کارها بصورت جداگانه در کنار کار اصلی قرار گرفت.

 

 

مدرس این دوره، امیرحسین مهدی‌زاده، دفتر طراحی ساخته شده در انتهای این دوره را یکی از مهمترین دستاوردهای هنرجویان دانسته و حتی آن را از لباس طراحی‌شده با اهمیت‌تر دانست.

 

برخی از هنرجویان فضای کاری خود را کلاسیک و برخی دیگر مدرن انتخاب کرده و همسو با موضوع کار خود پرزنتیشنی را تدارک دیده بودند. همچنین نمونه‌کارهای خود را با تمرکز بر خلاق‌بودن تولید کرده و الزامی برای دوخت کارهای خود نداشتند. با این وجود، گروهی از هنرجویان، برای ارائه بهتر، کارهای خود را به مرحله دوخت نیز رسانده بودند.

 

 

هنرجویان پس از سپری‌کردن این دوره، آماده ورود به سطح پیشرفته آن، یعنی دوره "طراحی لباس 1" خواهند شد. درصورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره هستید، به صفحه آشنایی با طراحی لباس مراجعه نمایید.