آخرین اخبار
گزارش نمایشگاه چهارمین دوره "طراحی آگهی‌های تبلیغاتی پرجزئیات" مدرسه اینورس
گزارش نمایشگاه چهارمین دوره "طراحی آگهی‌های تبلیغاتی پرجزئیات" مدرسه اینورس
دوشنبه 6 شهریور 96

نمایشگاه چهارمین رشته "طراحی آگهی‌های تبلیغاتی پرجزئیات" مدرسه اینورس در بعدازظهر روز 26 و 27 مردادماه در محل قدیم مدرسه اینورس برقرار شد. در این نمایشگاه دو روزه، آثار 4 گروه از دانشجویان این ورودی بر روی دیوار قرار گرفت که هر یک از کارها با تحقیق و مطالعه بر روی برندهای زیر مجموعه شرکت کاله، با نام‌های شمس، سِوِن، جیتو و بلوچیز اجرا و ارائه شده بودند. دانشجویان در پروژه‌های نام برده، شعارهای "کانون جذب" را برای پروژه شمس، "همراهی تا اوج مزه" را برای پروژه ماست سِوِن، "بامزه بازی!" را برای پروژه جیتو و "پنیری که قوانین بازی را تغییر داد" را برای پروژه بلوچیز در نظر گرفته و در هریک تمام تلاش خود را برای خلق یک آگهی تبلیغاتی پرجزئیات به کار بستند.

 

 

دانشجویان این رشته هم‌اکنون در بهترین شرکت‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی ایران و حتی خارج از ایران درحال فعالیت هستند. پیش از این جای خالی چنین افرادی با چنین تخصص و توانایی اجرایی ویژه‌ای، در بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی کشور محسوس بود اما با پرورش چنین افرادی، به مرور شاهد برطرف شدن مشکل عدم وجود آگهی‌های پرجزئیات ارزشمند در تبلیغات کشور خواهیم بود. لازم به ذکر است که بخشی از دانشجویان این رشته، هم اکنون در جایگاه‌های مناسبی در شرکت‌های بین‌المللی درحال فعالیت هستند.

 

 

بازدیدکنندگان این نمایشگاه صرفاً شاهد اثر نهایی دانشجویان نبوده و در بازدید خود، از بریف، مراحل تولید آگهی، مراحل ایده‌پردازی و مراحل رسیدن از ایده تا اجرا آثار نهایی نیز مطلع شدند. همچنین علاوه بر مطالعه توضیحات مربوط به پیام، کانسپت، ایده کلی و ایده، روندکاری دانشجویان برای رسیدن از ایده به اثر نهایی را نیز بررسی کرده و بخش‌هایی از روندکاری دانشجویان نظیر اسکچ، کانسپت آرت، مدلسازی، نورپردازی، عکاسی و ... را نیز مشاهده کردند. مورد قابل توجه دیگر این نمایشگاه، نمایش مدت زمان هریک از مراحل کار و نمایش تحقیقات و جمع‌آوری رفرنس‌های مورد نیاز دانشجویان در حین انجام پروژه بود.

 

 

این رشته توسط مدرسه اینورس طراحی شده و تاکنون هیچ دوره یا رشته‌ مشابه به آن، در هیچ یک از مراکز آموزشی کشور وجود ندارد.

 

این محتوای آموزشی، با چنین ترکیبی از مهارت‌های نرم‌افزاری و دانش تبلیغات، درحال حاضر تنها توسط آموزشگاه اینورس در ایران و توسط Miami Ad School در نقاط گوناگون دنیا ارائه شده است.