رویداد روز بازاریابی دیجیتال

رویداد روز بازاریابی دیجیتال

شنبه 7 دی 98

مدرسه اینورس، حامی رسانه‌ای رویداد روز بازاریابی دیجیتال (dmday) شد. سومین رویداد روز بازاریابی دیجیتال در روزهای 12، 13 و 14 دی در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.


روز بازاریابی دیجیتال صرفاً یک رویداد نیست، سازمانی است برای کمک به گسترش بازار دیجیتال و مهم‌تر از آن بازار دیجیتال مارکتینگ؛ ماموریت اصلی این رویداد، ایجاد بستری مناسب برای معرفی ظرفیت‌های دیجیتال مارکتینگ به صنایع و کسب و کارهای مختلف است. بازار دیجیتال مارکتینگ همواره تغییرات بسیاری را شاهد است و روز بازاریابی دیجیتال تلاش می‌کند آخرین دغدغه‌ها، راهکارها و روش‌های مختلف را با فعالان و علاقه‌مندان این حوزه به اشتراک بگذارد. در روز بازاریابی دیجیتال، حرف‌ها و آدم‌ها مهم هستند و اگر حرف مستندی باید به گوش فعالان دیجیتال مارکتینگ برسد روز بازاریابی دیجیتال یکی از بهترین بسترها برای این کار است.


رویداد سه‌روزه بازاریابی دیجیتال، به بخش‌های مختلفی از جمله FMCG، موبایل، خرده‌فروشی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فشن، قانون‌گذاری، حمل و نقل و ... اختصاص دارد. با حضور در این رویداد علاوه بر کسب مهارت در مباحث مختلف دیجیتال و به روزرسانی دانش و توانمندی‌های خود، می‌توانید با افراد فعال و نامدار حوزه خود آشنا شده و شبکه‌های جدید بسازید. 


مدرسه اینورس ضمن حضور در این رویداد، به عنوان یکی از حامیان رسانه‌ای آن، کد تخفیفی 30% برای علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد در نظر گرفته است. برای استفاده از این کد تخفیف و ثبت‌نام در این رویداد تنها لازم است کلمه inverse را در بخش در نظر گرفته شده تایپ کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر به dmday.ir مراجعه کنید.


صفحه خرید بلیط روز بازاریابی دیجیتال