عضویت

  Visual Development بر پایه هوش مصنوعی

  به تصویر کشیدن دنیای درونی و تصاویر  خیالی برای تمامی هنرمندان فیلدهای ویژوآل کار مشکلی است. حتی هنرمندان حرفه‌ای در خیلی از موارد ،به دنبال راه‌کارهایی برای افزایش پتانسیل روایت‌گری و بالا بردن قدرت بیانی روایاتی هستند که به تصویر می‌کشند. امروزه با رشد حیرت‌آور تکنولوژی دیجیتال و هوش مصنوعی ،خیلی از هنرمندان هم در فیلدهای آنالوگ و هم در فیلدهای دیجیتال دچار نوعی سردرگمی و ترس شده‌اند.اما از یک نکته مهم نباید غافل شد؛قدرت تصور و تخیل انسان بسیار فراتر از موتورهای رندر و انجین های هوش مصنوعی است به شرطی که مسیر دسترسی به ایده ها ،روش ثبت آن ها و ابزار های توسعه محتوای ویژوال ،کاملا در دسترس هنرمندان باشد و البته تکنیک های طراحی و اسکچ دیجیتال ،یک ضرورت بنیادین برای هنرمند ویژوآل معاصر است.

  ۴.۴ (۱۳ ) علی کیانی امین
  فارسی
  سطح: جامع

  ۳,۴۹۹,۰۰۰ تومان

  افزودن به سبد خرید
  این دوره شامل
  • ۷ فصل
  • ۵۶ درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۱۵ ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۶۰ ساعت
  • سطح: جامع
  • گواهی پایان دوره

  توضیحات دوره Visual Development بر پایه هوش مصنوعی

  دوره Visual Development بر پایه هوش مصنوعی، بر اساس تلفیق دو متد اجرایی روایت‌گری رنسانس متاخر و تکنیک‌های توسعه بصری در سینما و انیمیشن (توسعه مجزا و تفکیک شده کاراکتر انسانی و فضای معماری)، مدلی روایت‌گرانه جهت برون‌رفت از بحران پیش‌رو برای تمامی هنرمندان ویژوال اعم از نقاشان وطراحان آنالوگ، تصویرسازان، کانسپت آرتیست‌ها، طراحان محتوا، نقاشان دیجیتال و در مجموع تمام هنرمندانی که از طریق تصویر روایت‎گری می‌کنند.

  ما در این دوره با تفکیک پروسه‌های ایجاد تامبنیل‌های روایی، طراحی و توسعه کاراکتر، فضاسازی و ایجاد برداشت‌های متعدد و خلاق از صحنه‌های داستان از طریق دو ابزار طراحی و AI ، مسیری هدفمند و قابل دسترسی برای تمامی گروه‌های هنرمندان ویژوال به فضاهای ذهنی و شخصی‌سازی تکنیک‌های دیزاین ایجاد می‌کنیم.

  مخاطبین دوره Visual Development بر پایه هوش مصنوعی

  طراحان، نقاشان، تصویرسازان، دیجیتال آرتیست‌ها ،هنرمندان 3D، تولید‌کنندگان محتوای بصری و تبلیغاتی ، معماران، طراحان صنعتی، طراحان کاراکتر ،طراحان فضا و بک‌گراند و دانشجویان تمام رشته‌های هنر تجسمی و علاقمندانی که قصد ورود حرفه‌ای به صنعت گیم، انیمیشن و سینما را دارند.

  ملزومات دوره

   این دوره ملزومات خاصی ندارد.

  پیش نیاز دوره

   هنرجویان این دوره باید مسلط به ابزار طراحی (آنالوگ و یا دیجیتال) باشند. همچنین بهتر است با نقاشی دیجیتال آشنایی داشته باشند. لازم به ذکر است که این دوره، یک دوره کاملا تخصصی و پیشرفته است. پس حتی هنرجویانی که دوره‌های پیش‌رفته دیجیتال پینت و کانسپت را گذرانده‌اند به علت چند وجهی بودن این رشته، باید خود را برای سپری کردن یک پروسه سخت و حک و اصلاح پی‌درپی مدرس/آرت دایرکتور، آماده نمایند.

  مدل آموزشی دوره

  این دوره شامل دو فیلد تئوری و عملی است.

  دروس تئوری شامل تشریح تئوریک روش‌های اسکچ ،مباحث مرتبط با ریز جزییات فیلد هدف، مبانی رنگ‌شناسی و پدیدارشناسی محتوای روایی است. در بخش AI نیز منتور مرتبط ،تئوری‌های مرتبط با نیاز دوره را تدریس می‌کند.

  بخش اصلی دوره به صورت کاملا عملی است. دوره کاملا پروژه محور است و هر بخش ،پروژه مجزا و مختص به خود را خواهد داشت.

  خروجی دوره

  با گذراندن این دوره، ‌در قالب یک پروسه کامل پیش‌تولید از مرحله تامبنیل و اسکچ اولیه تا فاینال رندر برای یک پروژه داستانی، یک بار 0 تا 100 تمامی مراحل پیش‌تولید را به‌صورت حرفه‌ای طی می‌کنید. طبیعتا در این دوره ،مدرس هم وظیفه آموزش را بر عهده دارد و هم به عنوان آرت‌دایرکتور بر تمامی پروسه اجرای پروژه هنرجو نظارت تخصصی خواهد داشت. شما نیز به عنوان هنرجو نیز موظف هستید تمامی این بخش را همگام با مدرس انجام دهید و قطعا در انتهای دوره، با شناخت دقیق از تمام این مهارت‌ها، با تمرکز بر فیلد مورد علاقه شما، راهی هموار و کاملا تخصصی به سوی بازار کار بسیار گسترده‌ای که پیش رو دارید را ادامه خواهید داد.

  با گذراندن دوره‌های مدرسه اینورس، شما گواهی پایان دوره دریافت می‌کنید.

  اطلاعات دوره Visual Development بر پایه هوش مصنوعی

  ۷ فصل
  ۱۵ ساعت
  فصل ۱
  ۵۶ دقیقه
  فصل ۲
  ۵۷ دقیقه
  فصل ۳
  ۳۷۵ دقیقه
  فصل ۴
  ۱۹۱ دقیقه
  فصل ۵
  ۲۵۷ دقیقه
  فصل ۶
  ۲۲۴ دقیقه
  فصل ۷
  ۲۶۷ دقیقه

  خرید های دانشجویان این دوره

  دوره های مرتبط

  Character and Mascot Design badge
  Character and Mascot Design
  سلمان طاهری
  ۵
  (۰)

  تومان ۲,۴۹۹,۰۰۰

  آشنایی با نقاشی دیجیتال badge
  آشنایی با نقاشی دیجیتال
  نگار متولی
  ۴.۵
  (۰)

  تومان ۱,۹۹۹,۰۰۰

  تومان 6,997,000

  در مورد مدرس

  علی کیانی امین
  • ۴ امتیاز
  • ۱۶۲۰ نظر
  • ۷ درس

  امتیاز دانشجوها

  دوره های دیگر مدرس