عضویت

  دوره جامع مدلسازی با نرم افزار Maya

  نرم‌افزار مایا یک نرم‌افزار حرفه‌ای و محبوب‌ترین ابزار برای تولید انیمیشن سه‌بعدی، مدلسازی، شبیه‌سازی و رندرینگ در جهان است. این نرم‌افزار در ساخت انیمیشن، فیلم و بازی‌های ویدیویی و همچنین مدلسازی سه‌بعدی در طراحی صنعتی، تبلیغات و معماری استفاده می‌شود. با ابزار خاص این نرم‌افزار شما می‌توانید هر آبجکتی از صندلی گرفته تا خودرو و روبات را مدلسازی سه‌بعدی کنید و از آن در ویدیو، انیمیشن، گیم و فضای دوبعدی گرافیک و تصویرسازی استفاده کنید. مدلسازان حرفه‌ای با استفاده از قابلیت‌های رندر پیشرفته مایا مانند Texture و نورپردازی، احجامی واقع‌گرایانه تولید می‌کنند و یک حجم خام و ساده‌ را تبدیل به یک حجم خاص می‌کنند.

  مایا، نرم‌افزار استاندارد در صنعت فیلم و انیمیشن است و یادگیری آن فرصت‌های شغلی بی‌شماری را در زمینه‌های فیلم و جلوه‌های ویژه، انیمیشن، صنعت بازی‌سازی و معماری پیش روی شما قرار می‌دهد.

  ۴.۶ (۳۲ ) فراز صیادی اسکویی
  فارسی
  سطح: جامع

  ۳,۳۹۹,۰۰۰ تومان

  افزودن به سبد خرید
  این دوره شامل
  • ۱۲ فصل
  • ۵۷ درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۱۵ ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۶۰ ساعت
  • سطح: جامع
  • گواهی پایان دوره

  توضیحات دوره دوره جامع مدلسازی با نرم افزار Maya

  در دوره جامع «مدلسازی با نرم‌افزار Maya» شما ابتدا با محیط نرم‌افزار آشنا می‌شوید و نحوه تعریف پروژه را یاد می‌گیرید. در ادامه، به نحوه ساخت احجام اولیه و تنظیمات آن‌ها می‌پردازید و شیوه جابه‌جا کردن احجام و تنظیم موقعیت مکانی آن‌ها در نرم‌افزار را یاد می‌گیرید. سپس با Pivot Point در مدل‌ها و نحوه جابه‌جایی آن‌ها و انواع Snapها آشنا شده و یاد می‌گیرید که آبجکت‌ها را روی هم Align کنید. در فصل بعد، با ابزارهای مدلسازی مثل Extrude،Bevel و Insert Edge Loop آشنا می‌شوید. در ادامه، مدلسازی میز از روی تصویر، مدلسازی صندلی، ماژیک و اتاق را انجام می‌دهید.

  در فصل بعد با دو ابزار کاربردی NURBS وCurve  آشنا می‌شوید. سپس، مبحث Deformers را بررسی می‌کنید و با افکت‌های Bend، Flare، Sine، Squish و Wave آشنا می‌شوید. نهایتا یک طناب، بشکه، آباژور، کاناپه، میز، قیچی و سرستون تخت جمشید را مدلسازی می‌کنید.

  در فصل UV، باز کردن UV یک مکعب و یک میز و نسبت دادن تکستچر چوب به آن را یاد می‌گیرید. سپس به مبحث نورپردازی می‌پردازیم و شما منابع نوری مایا را می‌شناسید و نورپردازی یک کره و یک اتاق در شب را یاد می‌گیرید. نهایتا با مفهوم Texturing آشنا شده و نحوه نسبت دادن تکستچر به شیدر را یاد می‌گیرید.

  مخاطبین دوره دوره جامع مدلسازی با نرم افزار Maya

  این دوره برای مدلسازان سه‌بعدی، طراحان گیم، انیماتورها، طراحان صنعتی، معماران و طراحان VFX و تمام کسانی که علاقه‌مند به ورود و کار در این حوزه‌ها هستند مناسب است.

  ملزومات دوره

  پیش نیاز دوره

   این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد.

  مدل آموزشی دوره

  این دوره تمرین محور است و به صورت عملی همراه با اجرای پروژه‌های متعدد ارائه می‌شود. تکمیل تمرین‌ها توسط هنرجویان لازمه‌ کسب مهارت در استفاده از این نرم‌افزار است.

  خروجی دوره

  با گذراندن این دوره، شما مدلسازی چند شی پیشرفته را در نرم‌افزار مایا را از ابتدا تا رندر یاد می‌گیرید و با تمرین می‌توانید هر شی‌ای را مدلسازی کنید. با کسب مهارت می‌توانید در استودیوهای تولید فیلم و انیمیشن، ساخت بازی، طراحی هویت بصری و شرکت‌های تبلیغاتی مشغول به کار شوید یا به صورت فریلنس کسب درآمد کنید.

  بعد از گذراندن این دوره می‌توانید در دوره «اجرای پروژه پیشرفته در Maya» شرکت کنید.

  با گذراندن دوره‌های مدرسه اینورس، شما گواهی پایان دوره دریافت می‌کنید.

  برچسب‌ها

  اطلاعات دوره دوره جامع مدلسازی با نرم افزار Maya

  ۱۲ فصل
  ۱۵ ساعت
  فصل ۱
  ۳۴ دقیقه
  فصل ۲
  ۳۰ دقیقه
  فصل ۳
  ۶۲ دقیقه
  فصل ۴
  ۳۴ دقیقه
  فصل ۵
  ۵۰ دقیقه
  فصل ۶
  ۴۸ دقیقه
  فصل ۷
  ۲۶ دقیقه
  فصل ۸
  ۲۱۸ دقیقه
  فصل ۹
  ۱۶۹ دقیقه
  فصل ۱۰
  ۱۰۴ دقیقه
  فصل ۱۱
  ۱۲۳ دقیقه
  فصل ۱۲
  ۱۰۷ دقیقه

  خرید های دانشجویان این دوره

  دوره جامع انیمیت کاراکتر سه‌بعدی ۲۵ ساعت
  تومان ۴,۹۹۹,۰۰۰
  دوره جامع نرم‌افزار Blender ۲۴ ساعت
  تومان ۳,۹۹۹,۰۰۰
  اجرای پروژه‌ پیشرفته در Maya ۲۵ ساعت
  تومان ۳,۴۹۹,۰۰۰

  دوره های مرتبط

  Character and Mascot Design badge
  Character and Mascot Design
  سلمان طاهری
  ۵
  (۰)

  تومان ۲,۴۹۹,۰۰۰

  آشنایی با نقاشی دیجیتال badge
  آشنایی با نقاشی دیجیتال
  نگار متولی
  ۴.۵
  (۰)

  تومان ۱,۹۹۹,۰۰۰

  تومان 7,997,000

  در مورد مدرس

  فراز صیادی اسکویی
  • ۴ امتیاز
  • ۱۱۵۱ نظر
  • ۵ درس

  امتیاز دانشجوها

  دوره های دیگر مدرس