عضویت

  رزومه نویسی و کشف مسیر شغلی

  رزومه، مهم‌ترین سند برای معرفی یک فرد به یک سازمان است. درک ساختار رزومه موضوع پیچیده‌‌ای نیست اما چیزی که اهمیت رزومه را زیاد می‌کند، این است که بدانیم محتوای آن را چگونه و با چه اصولی بنویسیم. چطور بتوانیم رزومه‌ای قانع‌کننده داشته باشیم؟ چطور بتوانیم بین افراد دیگر دیده شویم و بدون حضور خودمان، مهارت‌ها، تجربیات و تفاوت‌هایمان را طوری نشان دهیم که بدرخشیم؟

  ۳.۸ (۱۰۰ ) علیرضا اردوبادی
  فارسی
  سطح: جامع

  ۱,۳۹۹,۰۰۰ تومان

  افزودن به سبد خرید
  این دوره شامل
  • ۵ فصل
  • ۲۶ درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۳ ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۳۰ ساعت
  • سطح: جامع
  • گواهی پایان دوره

  توضیحات دوره رزومه نویسی و کشف مسیر شغلی

  همه ما برای گرفتن یک موقعیت کاری، ارتقای شغلی، تغییر مسیر شغلی و یا ورود به بازار کار نیاز به معرفی خود داریم. اگر شما هم فکر می‌کنید که برای گرفتن کار بهتر با شرایط یا درآمد بالاتر در ایران یا خارج از ایران نیاز به معرفی خودتان دارید و می‌خواهید بین تمام کاندیداها بیشتر و قوی‌تر دیده شده و دست بالا رو داشته باشید، این دوره کمک‌های بزرگی به شما خواهد کرد. 

  این دوره رزومه‌نویسی، با تکیه بر مهم‌ترین و اساسی‌ترین اصول Storytelling و فروش، می‌تواند به شما کمک کند که بتوانید مهارت‌ها، ارزش‌ها و تجربیات خودتان رو باز تعریف کرده و آنها را  به متونی اثربخش تبدیل کنید. از آنجایی که تمرین‌ها و متد آموزشی این دوره با اصول روز دنیا مطابقت دارد، در نتیجه می‌توانید رزومه خود را به هر زبانی و برای هر کشوری آماده کنید.

  مخاطبین دوره رزومه نویسی و کشف مسیر شغلی

  از آنجایی که این دوره می‌تواند، دیدگاه شما به مقوله رزومه‌ را به کلی متحول کند، در نتیجه این دوره هم برای افراد حرفه‌ای کاربرد اساسی دارد و هم برای افرادی که تازه وارد بازار کار شده‌اند. به علاوه این دوره می‌تواند برای کارآموزان و یا افرادی که قصد فروش مهارت یا خدمات خود را دارند، کاربردی باشد.

  ملزومات دوره

   این دوره ملزومات خاصی ندارد اما تمرین‌های این دوره نیاز به تحلیل‌های مختلفی دارد که طی دوره به شما آموزش داده می‌شود.

  پیش نیاز دوره

   این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد.

  مدل آموزشی دوره

  بخش‌هایی از این دوره به مبانی شناخت و توسعه فردی و خودآگاهی می‌پردازد. مخاطبین این دوره ۱۶ تا ۵۰ سال هستند. همچنین این دوره با تمرین‌های متعددی همراه است که انجام آن‌ها سهل به نظر می‌رسد اما از آنجایی که این تمرین‌ها نیاز به تحلیل شخصی دارد، ممکن است زمان زیادی برای تفکر نیاز داشته باشد. در نتیجه انتظار می‌رود تا برای حصول موفقیت، زمان خوبی برای درک صحیح و انجام تمرین‌های این دوره اختصاص دهید.

  خروجی دوره

  در پایان این دوره، دانشجویان این  شانس را خواهند داشت که رزومه خود را ارسال کرده و بر روی آن فیدبک بگیرند. همین موضوع به تنهایی کمک خیلی بزرگی برای اصلاح رزومه خواهد کرد.

  اطلاعات دوره رزومه نویسی و کشف مسیر شغلی

  ۵ فصل
  ۳ ساعت
  فصل ۱
  ۴۷ دقیقه
  فصل ۲
  ۳۶ دقیقه
  فصل ۳
  ۳۰ دقیقه
  فصل ۴
  ۴۳ دقیقه
  فصل ۵
  ۳۹ دقیقه

  خرید های دانشجویان این دوره

  پارچه شناسی ۱۱ ساعت
  تومان ۲,۲۹۹,۰۰۰
  نرم‌افزار Adobe Audition ۱۳ ساعت
  تومان ۲,۳۹۹,۰۰۰
  Color Grading در نرم‌افزار DaVinci Resolve ۸ ساعت
  تومان ۲,۶۹۹,۰۰۰

  دوره های مرتبط

  دوره جامع چاپ badge
  دوره جامع چاپ
  مسعود نجات
  ۴.۷
  (۰)

  تومان ۳,۹۹۹,۰۰۰

  کدنویسی خلاق badge
  کدنویسی خلاق
  سهراب معتبر
  ۵
  (۰)

  تومان ۲,۶۹۹,۰۰۰

  تومان 11,697,000

  در مورد مدرس

  علیرضا اردوبادی
  • ۴ امتیاز
  • ۵۹۸ نظر
  • ۴ درس

  امتیاز دانشجوها

  دوره های دیگر مدرس