عضویت

  داینامیک دیزاین

  در دنیای مدرن، دیجیتال، پرسرعت و سیال امروزی، برندها نیاز به دیزاینی داینامیک و خلاق دارند تا در عین پیروی از مسیر استراتژی برند، بتواند هویت و تصویری پویا و به‌روز از خود به نمایش بگذارد. 

  برای برآورده کردن خواسته‌های دنیای امروز، هویت یک برند باید به اندازه کافی انعطاف‌پذیر باشد تا در نقاط تماس مختلف برند، از خروجی‌های چاپی تا رسانه‌های دیجیتال و فضاهای فیزیکی، تصویری یکپارچه و در عین حال پویا از خود به نمایش بگذارد. در این راستا خلق هویتی داینامیک و منعطف که بتواند با حفظ جوهره اصلی خود تکامل پیدا کند، بسیار مهم است. راه‌های بی‌شماری برای جان بخشیدن به یک برند و گسترش آن در مسیری داینامیک و پویا وجود دارد، باید از نیازها و داده‌های استراتژیک برند آگاه باشید، عناصر و اجزای برند را به خوبی بشناسید و با استفاده از تکنیک‌های خلاق، در قالب سیستمی پویا و سیال به برندها بال و پر ببخشید. در طی مسیر، شما به عنوان یک دیزاینر با استفاده از قدرت تفکر و توانمندی‌های منحصربه‌فردتان می‌توانید نقشی کلیدی در این فرآیند بازی کنید.

  امروزه در دنیای برندینگ، افراد با تخصص‌های گوناگون و هم‌‌سو در کنار یکدیگر جای می‌گیرند تا بتوانند در مقابل چالش‌ها و پیچیدگی‌های روز، به بهترین دست‌آوردهای دیزاین دست‌ یابند و در همین راستا، برخورداری از نگاهی استراتژیک، خلاق، انعطاف‌پذیر و بینارشته‌ای، می‌تواند به نقش و قدرت عملکرد طراحان به عنوان عضوی کلیدی در فرایند برندینگ بیافزاید.

  ۴.۳ (۲۲ ) عسل فرشچی
  فارسی
  سطح: پیشرفته

  ۲,۸۹۹,۰۰۰ تومان

  افزودن به سبد خرید
  این دوره شامل
  • ۸ فصل
  • ۵۸ درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۱۲ ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۴۸ ساعت
  • سطح: پیشرفته
  • گواهی پایان دوره

  توضیحات دوره داینامیک دیزاین

  در دوره‌ «داینامیک دیزاین» ابتدا با مفاهیم اولیه دیزاین و توانمندی‌های ذهن یک دیزاینر آشنا می‌شوید و نقش خودتان را به عنوان یک دیزاینر بازبینی می‌کنید. سپس در مورد تفکر دیزاین، کارکردها و اثرگذاری آن بر فرآیند طراحی و اهمیت آن در دنیای امروز صحبت می‌کنیم. بعد با آگاهی از ابزار و تفکری که در اختیار دارید وارد دنیای برندها می‌شوید و مفاهیم اصلی فرآیند برندینگ را در قالب یک سیستم بررسی می‌کنید. همچنین با مفاهیم و اصول دنیای استراتژی به عنوان پیش‌نیاز آغاز فرآیند برندینگ آشنا می‌شوید. 

  در مرحله بعد اصول پایه طراحی هویت بصری و اجزای آن را برای برندها مرور می‌کنید. بعد از شناخت اهمیت استراتژیک دیزاین و مفاهیم اصلی و بنیادین فرآیند برندیگ، بر دیزاین پویا و داینامیک متمرکز می‌شوید و نقش آن را در دنیای دیزاین امروزی بهتر درک می‌کنید.

  در ادامه مسیر و در راستای رسیدن به دیزاینی پویا و قابل گسترش، به تاثیر Concept و داستان برند بر خلق دیزاینی سیال و روان و همچنین انسانی‌سازی برندها و برقراری ارتباطی عمیق‌تر با مخاطب می‌پردازیم.

  نهایتا نکات کلیدی و مهم برای ارائه موفق به مشتریان را مرور می‌کنیم و در آخر به بررسی و مطالعه نمونه‌های موفق از دیزاین پویا و داینامیک در سطح دنیا می‌پردازیم.

  مخاطبین دوره داینامیک دیزاین

  طراحان گرافیک بویژه طراحان علاقه‌مند به حوزه‌ برندینگ و برند دیزاین.

  ملزومات دوره

   • کامپیوتر شخصی یا لپ‌تاپ
   • نرم‌افزارهای گرافیکی مانند Illustrator یا Photoshop

  پیش نیاز دوره

   آشنایی اولیه با ساختار کلی طراحی هویت بصری و تسلط لازم بر نرم‌افزارهایی مانند Illustrator و Photoshop یا هر نرم‌افزار مشابهی که قابلیت پیاده‌سازی تفکرات و خلاقیت‌های ذهنی و اجرایی دیزاین را داشته باشد.
    

  مدل آموزشی دوره

  غالب مباحث این دوره بصورت تئوری و بررسی نمونه‌های مرتبط ارائه شده است.

  خروجی دوره

  بعد از گذراندن این دوره، به توانمندی‌های فکری و خلاق خود به عنوان یک دیزاینر در راستای نیازهای دنیای مدرن و پویای امروزی آگاه می‌شوید و به اهمیت کار تیمی و اطلاعات فرارشته‌ای پی می‌برید و می‌آموزید چطور به صورت هدفمند و استراتژیک از این قابلیت‌ها برای خلق هویت و تصویری پویا، سیال و داینامیک برای برندها استفاده کنید.

  در پایان این دوره، آموخته‌های خود را در قالب یک پروژه‌ باز طراحی هویت بصری برای یک برند موجود 

  در دنیای واقعی، متناسب با نیازهای دنیای مدرن، به سبکی پویا، داینامیک و استراتژیک ارائه می‌کنید.

  با گذراندن دوره‌های مدرسه اینورس، شما گواهی پایان دوره دریافت می‌کنید.

  برچسب‌ها

  اطلاعات دوره داینامیک دیزاین

  ۸ فصل
  ۱۲ ساعت
  فصل ۱
  ۱۲۷ دقیقه
  فصل ۲
  ۸۷ دقیقه
  فصل ۳
  ۵۴ دقیقه
  فصل ۴
  ۹۵ دقیقه
  فصل ۵
  ۸۱ دقیقه
  فصل ۶
  ۷۲ دقیقه
  فصل ۷
  ۴۷ دقیقه
  فصل ۸
  ۱۱۶ دقیقه

  خرید های دانشجویان این دوره

  دوره‌ جامع نرم‌افزار Adobe Illustrator ۳۵ ساعت
  تومان ۳,۶۹۹,۰۰۰

  دوره های مرتبط

  دوره گوگل آنالیتیکس (GA4) badge
  دوره گوگل آنالیتیکس (GA4)
  آروین صالح
  ۴.۳
  (۰)

  تومان ۲,۶۹۹,۰۰۰

  تومان 8,097,000

  در مورد مدرس

  عسل فرشچی
  • ۴ امتیاز
  • ۱۶ نظر
  • ۱ درس

  امتیاز دانشجوها

  دوره های دیگر مدرس

  داینامیک دیزاین badge
  داینامیک دیزاین
  عسل فرشچی
  ۴.۷
  (۰)

  تومان ۲,۸۹۹,۰۰۰