نظرات هنرجویان درباره این دوره
کسری منتظری

کسری منتظری

دوره فتوشاپ مدرسه اینورس از دید من بخاطر حضور اساتید خوبی که داشت روند رو به جلو خیلی خوبی رو برای هنرجوفراهم کرده بود؛ از نظر من این دوره صرفا یک دوره آموزشی ساده نبود که هنرجو مطالب را فقط سر کلاس آموزش ببینه،بلکه تمرین های برنامه ریزی شده خوبی که داشت بعد از هر مبحث آموزشی بسیار به یادگیری بهتر هنرجوها کمک میکرد وتمرین های خوبی که داشت باعث میشد تسلط دانشجو روی مباحثی که یاد میگیرد بیشتر شود و بهتر بتواند انها را درککند، که این از نظر من مهم ترین نقطه قوت کلاس بود و انجام دادنشون رابطه مستقیمی با پیشرفت دانشجو در دورهداشت.  در این دوره برنامه ریزی شده بود که هنرجو آموزش هایی ببیند که سرعت عمل خود را  بالا برده و بتواند در زمان سریعتریبهترین نتیجه از کار را دریافت کند که این برای من بسیار قابل توجه بود. و در اخر اگه شرایطی فراهم میشد که تعداد جلسات ورکشاپ را از ۲ جلسه به ۳ یا ۴ جلسه افزایش پیدا کند مناسب ترمیبود بخاطر اینکه اثر بخشی بیشتری دارد چرا که ورکشاپ این دوره و تعدد جلساتش میتواند بسیار مفید باشد.
مونا سوقانی

مونا سوقانی

من گرافیک خوندم تو همین زمینه هم مشغول کار هستم. برای ثبت نام این دوره خیلی تردید داشتم و نگران تکراری بودن مباحث بودم ولی هرجلسه ای که میگذشت بیشتر به این نتیجه می رسیدم که فتوشاپی که من بلد بودم شاید ۴۰ درصد از قابلیت های فتوشاپ هم نبود و خیلی جاها کلی زمان صرف می کردم برای به نتیجه رسوندن یه طرح.خلاصه اینکه این دوره بسیار عالی و مفید بود و مهم تر از همه دلسوزی و صبوری مدرسین این دوره بود که با صبوری و خوش رویی به ما هنرجوها اجازه می دادن بارها و بارها سوال بپرسیم.
آوا سرابی

آوا سرابی

این دوره بسیار برای من مفید بود. این که از تمامی زمان کلاس به صورت مفید استفاده میشد خیلی خوب بود. و من تازه فهمیم چقدر کار های مختلفی میشه با فتوشاپ انجام داد.
پریسا توکلی

پریسا توکلی

دوره‌ی فوتوشاپ برای من یکی از جذاب‌ترین کلاس‌هایی بود که تا به حال رفتم! به نظر من این دوره هم برای کسانی که مثل من از صفر شروع کردن و همچنین برای کسانی که با این نرم‌افزار آشنایی داشتن، خیلی مفید و کاربردی بود. مطالب با برنامه‌ریزی کامل و بسیار منظم تدریس شد. و از همه مهم‌تر مدرسین این دوره بودن که با صبر و حوصله‌ی زیاد مطالب رو آموزش دادن.
فریناز اطهری

فریناز اطهری

دوره‌ی خیلی خوبی رو گذروندم. به نظرم این کار که همه چیز روی نظم بود و قسمت به قسمت رو، روی نظم و اصول آموزش میدادن خیلی خوب بود.تمرین هایی که بلافاصله بعد از آموزش انجام میدادیم هم همین‌طور. و خب بعد از این کلاس‌ها انگیزه کار با فتوشاپ بیشتری داشتم.ممنون از اساتید گرامی و آموزشگاه اینورس
سوالات متداول

پس از پایان دوره گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد که بواسطه نمره درج شده در آن سطح مهارت شما مشخص خواهد شد. حضور در کلاس ، تعداد و کیفیت کارهای کلاسی ، تحویل تمرینات نهایی و پارامتر های دیگر همه عوامل تاثیر گذار بر نمره نهایی خواهد بود.

خیر ، به استثناء تفاوت های جزئی ، دو سیستم عامل ویندوز و مک صرفا در کلید های میانبرشان تفاوت دارند.

خیر ، همانند دوره های گذشته ، تمامی افراد با شرایط سنی گوناگون میتوانند در این دوره شرکت کنند.

خیر ، به علت محدودیت زمان آموزشگاه برگزاری جبرانی صرفا بصورت خصوصی امکان پذیر است. اکیدا توصیه میشود که دانشجو در تمامی جلسات شرکت کند.

بنا به استفاده عموم کاربران این نرم افزار ، رویکرد اصلی آموزش در کلاس ، عکاسی و طراحی گرافیک خواهد بود اما معرفی بخش های دیگر آن مانند موشن ، 3D ، مبانی دیجیتال پینت ، طراحی وب و ... نیز در کلاس پوشش داده خواهد شد.

مدرسین دوره بیش از 1 نفر خواهد بود و مباحث دوره بسته به قرارگیریشان در فیلد های تخصصی ، مدرسین جداگانه خواهند داشت. تمرینات دانشجویان بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است.

مسلما بهترین کارکرد نرم افزار اغلب با نصب آخرین نسخه از نرم افزار امکانپذیر است. در برخی جلسات به علت ویژگی ها و امکانات بسیار مناسب تری که نرم افزار در ورژن های بالاتر ارائه میکند به دانشجو اهمیت ارتقاء ورژن در آن بخش خاص توضیح داده میشود. استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار تا 3 ورژن قابل قبول است.

بهتر است دانشجو با مباحثی همچون مبانی عکاسی و طراحی گرافیک آشنایی اندکی داشته باشد. بصورت کلی این دوره از پایه ترین مباحث شروع خواهد شد لذا نیازی به سابقه کار با نرم افزار وجود نخواهد داشت.