عضویت

  گیمیفیکیشن

  یکی از بهترین راه‌های درگیر کردن کسی در یک کار، تبدیل آن به بازی است. مثال بارز این مسئله کودکان هستند، برای دخیل کردن یک کودک در یک کار، خانواده‌ها و مدارس آن را تبدیل به یک بازی می‌کنند و با یک شعر یا استفاده از فرمتِ بازی، کودک را علاقه‌مند می‌کنند. اما بزرگسالان هم عاشق بازی کردن هستند. به گفته مجله Forbes ،80% از کاربران موبایل‌های هوشمند، بر روی آن بازی نصب کرده‌اند. پس استفاده از المان‌های بازی برای جالب کردن یک تسک یا تجربه راهی‌ست برای ارتباط گرفتن با مخاطب و درگیر کردن او. به استفاده‌ از ا‌ِلِمان‌های گِیم و بازی در محیط‌های غیرِ بازی به منظور درگیر کردن مخاطب، Gamification یا بازی‌وارسازی می‌گوییم. به طور مثال در کسب و کارها و مارکتینگ، گیمیفیکیشن به استفاده از فرمت بازی برای فروش یک محصول گفته می‌شود. همچنین در آموزش، چه در محیط‌هایی مثل مدرسه و کلاس درس و چه در هنگام آموزش کارکنان یک شرکت، تکنیک‌های گیمیفیکیشن فرایند آموزش را آسان‌تر و آموخته‌ها را در ذهن افراد ماندگار می‌کنند. امروز، به دلیل رشد سریع و روزافزون کسب و کارها، نیاز به جذب و حفظ مخاطبان و آموزش کارکنان بیشتر شده است و یکی از راهکار‌های موثر برای ایجاد رابطه با مخاطبین استفاده از تکنیک‌های Gamification است. افراد حرفه‌ای در زمینه‌ گیمیفیکیشن با مهارت در طراحی و پیاده‌سازی گیمیفیکیشن این رابطه را بین برند و کاربران‌ ایجاد می‌کنند.

  ۳.۷ (۷۴ ) سهراب مستقیم
  فارسی
  سطح: آشنایی

  ۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان

  افزودن به سبد خرید
  این دوره شامل
  • ۷ فصل
  • ۳۸ درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۸ ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۲۴ ساعت
  • سطح: آشنایی
  • گواهی پایان دوره

  توضیحات دوره گیمیفیکیشن

  در دوره آنلاین «گیمیفیکیشن» مدرسه اینورس، اول تاریخچه گیم و بازی را از غار تا اپلیکیشن می‌بینیم. بعد به دو سوی بازی‌وارسازی می‌پردازیم، یعنی هم بازیکن می‌شویم و هم طراح بازی. سپس با چارچوب طراحی اکتالیزیس (Octalysis) آشنا می‌شویم و با بررسی (Case Study) چند مورد موفق استفاده از گیمیفیکیشن، به یک درک کامل از این فرایند می‌رسیم. در نهایت شما یک سیستم گیمیفای شده کامل طراحی می‌کنید.

  مخاطبین دوره گیمیفیکیشن

  این دوره برای طراحان UI-UX ،طراحان و صاحبان وب‌سایت و فروشگاه‌های کوچک اینترنتی، صاحبان کسب و کار و طراحان محصول مناسب است. 

  ملزومات دوره

   برای گذراندن این دوره، ابزار خاصی لازم نیست. 

  پیش نیاز دوره

   آشنایی با اصول کسب و کار 

  مدل آموزشی دوره

  مباحث اولیه این دوره به صورت تئوری گفته می‌شوند. شما در طی دوره تعدادی تمرین عملی انجام می‌دهید و در آخر یک سیستم گیمیفای شده کامل طراحی می‌کنید. 

  خروجی دوره

  با گذراندن این دوره و یادگیری تکنیک‌های گیمیفیکیشن، شما می‌توانید از این تکنیک‌ها در کسب و کار، آموزش و زندگی روزمره و حتی طراحی وبسایت و اپلیکیشن به منظور بالا بردن Engagement خود استفاده کنید. همچنین شما یک سیستم گیمیفای شده کامل طراحی می‌کنید و می‌توانید در شرکت‌های مختلف و در بخش مارکتینگ از آموخته‌های خود استفاده کنید.

   با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، گواهی پایان دوره دریافت می‌کنید.

  اطلاعات دوره گیمیفیکیشن

  ۷ فصل
  ۸ ساعت
  فصل ۱
  ۵۵ دقیقه
  فصل ۲
  ۵۱ دقیقه
  فصل ۳
  ۲۱ دقیقه
  فصل ۴
  ۱۱۹ دقیقه
  فصل ۵
  ۳۰ دقیقه
  فصل ۶
  ۶۰ دقیقه
  فصل ۷
  ۱۱۶ دقیقه

  خرید های دانشجویان این دوره

  دوره جامع UI و UX ۳۰ ساعت
  تومان ۳,۷۹۹,۰۰۰

  دوره های مرتبط

  دوره گوگل آنالیتیکس (GA4) badge
  دوره گوگل آنالیتیکس (GA4)
  آروین صالح
  ۴.۳
  (۰)

  تومان ۲,۶۹۹,۰۰۰

  داینامیک دیزاین badge
  داینامیک دیزاین
  عسل فرشچی
  ۴.۷
  (۰)

  تومان ۲,۸۹۹,۰۰۰

  تومان 8,097,000

  در مورد مدرس

  سهراب مستقیم
  • ۳ امتیاز
  • ۷ نظر
  • ۱ درس

  امتیاز دانشجوها

  دوره های دیگر مدرس

  گیمیفیکیشن badge
  گیمیفیکیشن
  سهراب مستقیم
  ۴
  (۰)

  تومان ۲,۴۹۹,۰۰۰