عضویت

  طراحی و تولید استاپ موشن تبلیغاتی

  با اینکه استاپ موشن یکی از قدیمی‌ترین تکنیک‌های تولید انیمیشن محسوب می‌شود، امروز بخش بزرگی از بازار محتوای ویدیویی را از آن خود کرده است. در سراسر دنیا و به خصوص ایران، استودیوهای تبلیغاتی به دنبال افراد خلاق و ماهر در تکنیک استاپ‌ موشن هستند. طراحی و تولید یک پروژه استاپ موشن تبلیغاتی نیاز به مهارت‌هایی بیش از انیمیت دارد. در واقع، بخش مهمی از پروژه تولید یک استاپ موشن، مراحل پیش از تولید آن است. تولیدکنندگان استاپ موشن‌های Commissioned یا سفارشی باید با نحوه درست دریافت سفارش و استخراج اطلاعات لازم از بریف آشنا باشند و پیش از شروع فرایند تولید، هزینه‌های پروژه را برآورد کنند. تازه پس از مشخص کردن استایل استاپ موشن، نوشتن سناریو‌ها و طراحی استوری‌بورد و شوتینگ‌بورد، مراحل تولید و اجرای پروژه آغاز می‌شود. 

  ۴.۳ (۹۹ ) عقیل حسینیان
  فارسی
  سطح: پیشرفته

  ۳,۴۹۹,۰۰۰ تومان

  افزودن به سبد خرید
  این دوره شامل
  • ۶ فصل
  • ۳۰ درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۱۰ ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۴۰ ساعت
  • سطح: پیشرفته
  • گواهی پایان دوره

  توضیحات دوره طراحی و تولید استاپ موشن تبلیغاتی

  در دوره‌ آنلاین «طراحی و تولید استاپ موشن تبلیغاتی» مدرسه‌ اینورس، شما با دنیای انیماتورهای Freelance استاپ موشن و فوت و فن این صنعت آشنا می‌شوید. در این دوره، شما قدم به قدم مراحل پیش تولید یک استاپ موشن حرفه‌ای یعنی طراحی سناریو و استوری‌برد، کانسپت و Still Frame و شوتینگ برد را یاد می‌گیرید. سپس، به ساخت کاراکتر خمیری، محسابه اندازه‌های ماکت و زاویه دوربین و فیلم‌برداری از کاراکتر انسان می‌پردازیم. در نهایت وارد مرحله تولید می‌شویم و شما با نورپردازی و کاربرد میز شیشه‌ای طبقاتی، انیمیت کاراکتر خمیری، بازیگری در انیمیشن، استفاده از رفرنس و انیمیت روتوسکوپی آشنا می‌شوید.

  مخاطبین دوره طراحی و تولید استاپ موشن تبلیغاتی

  این دوره برای همه علاقه‌مندان و فعالان صنعت انیمیشن و تبلیغات مناسب است. اگر شما در یک استودیوی تبلیغات فعال هستید و یا به صورت فریلنس سفارش استاپ موشن تبلیغاتی قبول می‌کنید، این دوره برای شما بسیار کاربردی خواهد بود. 

  ملزومات دوره

   • حداقل وسایل مورد نیاز برای انجام تمرینات این دوره شامل: موبایل یا دوربین، چراغ مطالعه، موبایل هوشمند و پایه‌ی موبایل یا دوربین می‌شود.
   • نرم‌افزار Dragonframe
   • این دوره پروژه محور است و هنرجویان هر یک، پروژه‌ی استاپ موشن تبلیغاتی خود را تعریف می‌کنند. در بخشی از این دوره، تکنیک‌های مختلفی آموزش داده می‌شود که با توجه به نیاز پروژه، هنرجویان می‌توانند از این تکنیک‌ها نیز استفاده کنند. وسیله‌های لازم برای هر کدام از این تکنیک‌های اختیاری در خود دروس توضیح داده شده است.

  پیش نیاز دوره

   • گذراندن دوره‌ استاپ موشن
   • آشنایی با نرم‌افزار تدوین و Post Production مثل Adobe After Effects یا Final Cut Pro X
   • آشنایی با عکاسی و نورپردازی یا گذراندن دوره‌ جامع عکاسی

  مدل آموزشی دوره

  این دوره‌ پروژه محور است و هنرجویان هر یک، پروژه‌ استاپ موشن تبلیغاتی خود را تعریف می‌کنند. پس از تایید پروژه توسط مدرس، هنرجویان باید همراه با دروس دوره، قدم به قدم پروژه را جلو ببرند. 

  خروجی دوره

  با گذراندن این دوره شما با مراحل پیش از تولید یک استاپ موشن تبلیغاتی آشنا می‌شوید و می‌توانید به صورت حرفه‌ای پروژه بگیرید، در این صنعت فعالیت کنید و از این راه درآمد داشته باشید. شما می‌توانید از آموزه‌های خود در استودیوهای حرفه‌ای انیمیشن و استاپ موشن و یا به شکل فریلنس استفاده کنید.

   با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، شما گواهی پایان دوره دریافت می‌کنید. 

  اطلاعات دوره طراحی و تولید استاپ موشن تبلیغاتی

  ۶ فصل
  ۱۰ ساعت
  فصل ۱
  ۹۰ دقیقه
  فصل ۲
  ۹۳ دقیقه
  فصل ۳
  ۸۰ دقیقه
  فصل ۴
  ۱۲۷ دقیقه
  فصل ۵
  ۱۸۶ دقیقه
  فصل ۶
  ۴ دقیقه

  خرید های دانشجویان این دوره

  طراحی پراپ برای استاپ موشن ۱۴ ساعت
  تومان ۲,۵۹۹,۰۰۰
  دکوپاژ برای انیمیشن ۱۲ ساعت
  تومان ۲,۵۹۹,۰۰۰
  مت پینتینگ ۱۰ ساعت
  تومان ۱,۸۹۹,۰۰۰

  دوره های مرتبط

  دوره جامع چاپ badge
  دوره جامع چاپ
  مسعود نجات
  ۴.۷
  (۰)

  تومان ۳,۹۹۹,۰۰۰

  تومان 10,397,000

  در مورد مدرس

  عقیل حسینیان
  • ۴ امتیاز
  • ۳۴۱ نظر
  • ۲ درس

  امتیاز دانشجوها

  دوره های دیگر مدرس

  تکنیک استاپ موشن badge
  تکنیک استاپ موشن
  عقیل حسینیان
  ۴.۵
  (۰)

  تومان ۳,۶۹۹,۰۰۰