Adobe Photoshop CC
این دوره به آموزه هایی از فتوشاپ می پردازد که دانشجو بتواند 1- به سرعت وارد بازار کار شود 2-با مبانی تصویر و هنر دیجیتال آشنا شود 3-بتواند در شرکت های تبلیغاتی یا آتلیه های عکاسی مشغول به فعالیت شود. 4-بتواند به محیط فتوشاپ مسلط شود و زبان مشترک نرم افزار های Adobe را فراگیرد.
21
جلسه
تعداد جلسات
2
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
63
ساعت
مجموع ساعات دوره

 • درباره دوره فتوشاپ

به جرات می‌توان گفت که نرم‌افزار فتوشاپ، دریچه دنیای بزرگ هنرهای دیجیتال است؛ اکثر افراد تصور می‌کنند که بر روی این نرم‌افزار تسلط دارند و این در حالیست که در اینورس، کسانی که در یک کلاس هستند، از مبتدی‌ترین افراد تا کسانی که سال‌ها در این نرم‌افزار سابقه کار دارند، حضور دارند. شاید تصور کنید که افراد با سابقه بیشتر بهتر است در کلاس دیگری بطور جداگانه یا حرفه‌ای‌تر آموزش ببینند؛ نکته قابل توجه این است که این افراد ، غالباً اطلاعاتی جزیره‌ای دارند که بصورت تجربی آن‌را کسب کرده‌اند. به همین دلیل این کلاس حتی از اولین جلسه حرف‌های زیادی برای گفتن به این دسته از افراد دارد.

 

تیترهای کلی عبارتند از :

آشنایی با مفاهیم اولیه Computer Graphics / آشنایی با مفاهیم اولیه مورد نیاز دانشجو برای چاپ / شناخت دقیق پنل‌ها، ابزارها، منوها و Workspaceهای کاربردی نرم‌افزار / معرفی Workflowهای موثر / شناخت دقیق مبانی و اصول ویرایش تصویر بصورت علمی / آشنایی با اصول اولیه طراحی گرافیک و عکاسی / بررسی دقیق W.I.P و Artwork نهایی برخی از پروژه‌های حرفه‌ای Behance / معرفی برخی از محصولات و امکانات مرتبط شرکت Adobe با هدف افزایش آگاهی دانشجو / اجرای مونتاژهای ساده و یکسان‌سازی دقیق نور، رنگ، بافت، وضوح و ... / آشنایی با تکنیک‌های پرکاربرد / آشنایی با بخش Vector نرم‌افزار / آشنایی با Retouching با رویکرد Portrait / آشنایی با برخی از پلاگین‌ها / ورکشاپ اجرایی با هدف رفع اشکال و تکمیل پروژه نهایی دوره / آشنایی با بخش‌های ضروری Preferences نرم‌افزار / شناخت، مدیریت و آماده‌سازی دقیق فرمت خام / اجرا و اصلاح پیوسته Photo Manipulation با موضوعات تبلیغاتی و  ...

 

جلسات ابتدایی ، تمرینات بین تمامی دانشجویان مشترک است و به تدریج بسته به زمینه مورد نیاز هر نفر، تمرینات دسته‌بندی می شود.

 

۲ الی ۳ جلسه در هر دوره مربوط به Workshop بوده که در آن، دانشجو در حضور مدرسین، طی 3 ساعت پروژه ای که از قبل تعیین شده را اجرا می‌کند. این کار کمک زیادی به آگاهی یافتن دانشجو از ضعف‌های خود شده و فرصت بسیار مناسبی برای رفع اشکالات افراد خواهد بود.

 

 • تیپ کلاس درسی

هر جلسه متناسب با مباحث تدریس شده ، تمریناتی برای دانشجویان در نظر گرفته می شود. تمرین هر دانشجو، در حضور سایر دانشجویان و مدرس، ارائه شده و در مورد نکات مثبت و منفی کارها بحث می‌شود. همچنین هر جلسه ، سؤالاتی از مطالب گفته شده در جلسات قبل با هدف تشخیص سطح پیشرفت دانشجو مطرح شده و دانشجو موظف به پاسخگویی می‌باشد. حضور مستمر، کمیت و کیفیت تمرینات و نحوه پاسخگویی به پرسش‌های کلاسی بطور قطع در ارزیابی و تعیین سطح دانشجو برای دریافت گواهی پایان دوره موثر خواهد بود.

 

 • خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو دانش جامع و کاملی از این نرم‌افزار و کاربردهای نوین آن در بازار کار را بدست آورده و درصورت فعال و پرکا‌ر‌بودن دانشجو در طول دوره، به اکثریت قسمت‌های پر اهمیت و کاربردی نرم‌افزار مسلط خواهد شد. از اواسط دوره دانشجو این امکان را خواهد داشت که از دانش جامع بدست آمده از محتوای آموزشی دوره، و همچنین منابع معرفی شده مدرسین، به عنوان یک سکوی پرتاب برای متخصص‌شدن در یک شاخه مشخص استفاده کند.

 

 • مخاطبین این دوره

همانطور که اطلاع دارید، نرم‌افزار Photoshop یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارهای دنیای Computer Graphics است که به علت حضور در هزاران شغل گوناگون در جهان، به عنوان یکی از نرم‌افزار‌های پایه و ضروری شناخته می‌شود. در کنار استفاده‌های بسیار تخصصی آن، عموم مردم همیشه مشتاق به یادگیری آن بوده و عموماً در کارهای روزمره خود نیز به آن نیاز دارند. از همین رو قشر وسیعی از افراد را میتوان مخاطب این دوره دانست.

بصورت کلی دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها ، فارغ‌التحصیلان رشته‌های گرافیک، نقاشی، عکاسی، علاقه‌مندان به عکاسی، هنرجویان هنرستان‌ها و طراحان در شرکت‌های تبلیغاتی و ... مخاطبین اصلی این دوره خواهند بود.

 

پرنیا پاوپر
پرنیا پاوپر
• مدرس فتوشاپ / طراح گرافیک
نمونه کارهای پرنیا پاوپر
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ

نظر استاد در مورد دوره

بیشتر از کمیت به کیفیت تمرین دانشجویان اهمیت میدهم. مسلما یادگیری خوب زمانی اتفاق می افتد که علاوه بر مدرس ، دانشجو کاملا نسبت به انجام تمرین های کلاسی حساسیت نشان داده و خود را به عنوان دانشجویی فعال و پیگیر معرفی کند. معرفی نمونه کارهای برتر جهان و همچنین معرفی برخی هنرمندان ، دید مثبتی برای دانشجو فراهم کرده و او را راغب به انجام کارهای بهتر و بیشتر می کند.


امیرحسین کریم زاده فرد
امیرحسین کریم زاده فرد
• مدرس فتوشاپ / عکاس و ریتاچر
نمونه کارهای امیرحسین کریم زاده فرد
NineWest Project
Dunhill Perfume
Alien Perfume
Tissot PRC 200 Watch
My Beauty - Shampoo

جهت آشنایی بیشتر با امیرحسین کریم زاده فرد به وبسایت ایشان مراجعه کنید

نظر استاد در مورد دوره

در تمام دوره‌های سپری شده همواره تلاش کرده‌ام که "کاربردی بودن" و "آموزش صحیح و علمی مباحث" را در اولویت اول خود قرار داده و همچنین مجموعه‌ای از تصاویر، ویدئو‌های مرتبط و مثال‌هایی به ازای هر مبحث را با هدف انتقال بهتر مفاهیم، جمع‌آوری، آماده‌سازی و به دانشجو ارائه کنم.

 

در کنار پشتیباتی تمامی افراد کلاس، از دانشجویان پرتلاش و مشتاق دوره "حمایت ویژه‌" کرده و در پاسخ به تلاششان، بخش قابل توجهی از زمان شخصی و غیر کاری خود را به راهنماییشان اختصاص خواهم داد.

 

به چگونگی شکل‌گرفتن تجربه دانشجو اهمیت می‌دهم و بصورت پیوسته در تلاش برای بهبود بخشیدن هرچه بیشتر کیفیت برگزاری جلسات دوره هستم. 

 

از اتلاف زمان دانشجو بیزارم و تلاش می‌کنم تا در جلسات بالاترین میزان اطلاعات را به دانشجو انتقال داده و از بوجود آمدن صحبت‌های غیرمرتبط با مباحث کلاس جلوگیری کنم.

 

در انتهای هر فصل بصورت پیوسته با همکاری مدرس دیگر این دوره، سیلابس را اصلاح کرده و مطالب بروزتر و کارآمدتری را جایگزین مطالب گذشته می‌کنیم. تغییر این مطالب عموماً بر اساس تقاضای بازار‌کار از مدرسه اینورس بوده و هدف از ایجاد چنین تغییراتی بیش از هرچیز، آگاهی داشتن دانشجو از جریانات و انتظارات فعلی بازار کار خواهد بود.


family
One Flew Over the Cuckoos Nest Movie Poster
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
NIKE Air Max - Lighter Than Air
Untitled
Double Exposure
Skin Retouching
The only place where the towers will fall to the Sky
Untitled
AirMax Advertisement
لگو و لگو تایپ سالن زیبایی
تایپ و تایپ گرافی (فارسی)
کار با فتوشاپ
Otherside
American fake dream
Nike AirMax
Lonely tree
Eye prison
پوستر تبليغاتي بستني مگنوم بمناسبت جام جهاني ٢٠١٨ روسيه
روتوش مقدماتي
Untitled
Untitled
Charge Yourself!
Redbull Dancer
Forest Light
IMAGINE DRAGONS
Untitled
Untitled
تبلیغات محصولات مایا
Glitch
Low poly
red bull
بستنی کلاسیک مگنوم
Tough Love Album Cover
Logo Design for Anna I. Voice Over Artist Brand ( sample )
Hello JUICE brand Logo
Pattern Design
Photo Manipulation
Synagogue
کاور CD آلبوم یعنی درد (رضا صادقی)
bandarabbas
Logo for Aknoon publication
Redbull Photo Manipulation
Product Photography
Children's Mental Breakup
photo montage
photo montage
KitKat
ماه عشق
EVE Online - Adjustment layers and blending modes
logo
Untitled
Magnum1
Mariya
تبلیغ شکلات کیت کت
It's SO HOT YOU WANNA TAKE IT OFF
Mentos Project
Tabasco Project
Lego Project
Fine Art Photomontage Practice
Calling of M
Duracell - Endless Power
OPEN AT NIGHT
گرافیک محیطی ایران مال
ma fantasies
fly whale
Untitled
Simple Photomontage
Untitled
Untitled
Bob Dylan's Album Cover
بدون عنوان
Untitled
Album Cover Design - The Mixed - Reza Yazdani
Marilyn Manson album cover
Angle in chain
mcdonalds advertisement
بتمن
پروژه ورکشاپ اول
آلبوم کاور "پریا و قصه دخترای ننه دریا" اثر احمد شاملو
پوستر فیلم ماشین آینده
before catch
Mentos Project
رویای ذهن من
Untitled
Simple Photo Montage
WWF: Climate Change
Untitled
LEGO: Think it, Play it, Beat it.
LEGO: Think it, Play it, Beat it.
dreamland
wake up
صلح
1
کاراکتر سازی
کاراکتر سازی
خبری در راه است. (تیزر نمایشگاه نقاشی)
21 گرم
21 گرم
21 گرم
DIRECT PHOTO
DIRECT PHOTO
شبیه‌خوانی
دلارا پاکدل
دلارا پاکدل
دلارا پاکدل

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
تانیا ارغوان نجفی

تعریف مدرسه اینورس رو همیشه از دوستام میشنیدم ولی با شروع کلاس فتوشاپ پای منم به اینورس باز شد و بینهایت خوشحالم ، محیط دوستانه و جذابش و کلاس مفید و خلاق ، استاد دوست داشتنی و صبورمون ، همه‌ی اینا باعث شد من عاشق اینورس بشم و با تمام وجودم ممنونم از این کادرِ خفن و جذاب .


زهرا خلیلی

راستشو بخواين منم مثل خيلي از كسايي كه توي ايران درس خوندن،بعد از گرفتن فوق ليسانيم احساس ميكردم همه وقتم حروم شده و هنوزم هيچي بلد نيستم خيلي دلم ميخواست خودمو ارتقا بدم و به اندازه مدرك تحصيلي كه توي دستم بود مغزمم پر باشه در نتيجه در دوره فوتوشاپ اينورس شركت كردم.من همه انچه كه از فوتوشاپ ميدونستم در همون جلسه اول تموم شد و وارد يك دنياي عجيبو نا اشنا شدم اما بيان شيوا و ساده گويي امير حسين عزيز ،مدرس دوره فوتوشاپ،درك همه عجيبو غريب هاي دنياي اين نرم افزارو براي من اسان كرد.يكي از نكات مثبت اين بود كه فايلاهايي كه مربوط به هر جلسه ميشد توسط مدرس دسته بندي ميشد و در اختيار ما قرار ميگرفت كه هم به يادگيري بهتر كمك ميكرد و هم مانع از به هدر رفتن زمان ميشد و از ديگر نكات مثبت ،برگزاري ورك شاپ ها بود كه فرصتي را پيش مي اورد تا بتوانيم علاوه بر رفع اشكال در مباحث گفته شده،مباحث بعدي رو بهتر ياد بگيريم .ممنون از استاد امير حسين كريم زاده عزيز كه بي منت دانسته هاشون رو در اختيار ما قرار دادند .فقط اي كاش تعداد ورك شاپ ها يه جلسه بيشتر بود


الهه نقی گنجی

به نظر من مهم ترين نقاط قوت اين دوره سازماندهى مطالب و ارائه دادنشون سر هر جلسه بود. همچنين بعد از آموزش هر مطلب براى آن كاربردى ارائه مى شد. علاوه بر اين در كنار آموزش فتوشاپ هر جايى كه لازم بود به اصول گرافيك و عكاسى نيز اشاره مى شد.


سمیه حیدری

من فتوشاپ رو بلد بودم و چند سال بود ک کار میکردم و فقط برای مدرک تو این کلاس شرکت کردم .بعد از چند جلسه متوجه شدم چیزای هست ک هنوز نمیدونم و کارایی ک به سختی انجام میدادم راه های ساده تر و جذاب تری داره.


شهرزاد راجیان

من عاشق نرم افزارهايي هستم كه بتونم ايده هايي كه تو ذهنم هست رو اجرا كنم فتوشاپ يكي از اون نرم افزارايي بود كه هميشه دوست داشتم تو يه آموزشگاه خوب آموزش ببينم .به نظرم اينورس بهترين جايي هست كه حتي ميتونم بدون اينكه پشيمون بشم به بقيه هم معرفي كنم . علاوه بر داشتن اخلاق خوب ،داشتن اطلاعات بروز مدرسين اين دوره و حضور به موقع آنها سر کلاس، از برترين ويژگي هاي اينورس بود .


شبنم فکور

دوره‌ی فوتوشاپ اینورس برای من، یکی از جذاب‌ترین دوره‌ها بود. بسیار مفید بود و تو دوره تقریبا ۰ تا ۱۰۰ مطالب کاور شد. مدرس‌های فوق‌العاده آن-تایم، با حوصله، دقیق و مهربون که به تک‌تک سوال‌های همه جواب می‌دادن و بر اساس زمینه‌ای که هر شخص براش اولویت داشت نکات بیشتری حتی بهش می‌‌گفتن. کلاس مدلی هست که چه برای من که هیچی نمیدونستم، چه کسانی که تا حدودی مطالبی رو می‌دونستن حرف برای گفتن داره. البته نا‌گفته نمونه که برای پیشرفت تمرین‌هایی که گفته میشه هنرجوها انجام بدن واقعا مهمه. ممنون از اینورس که همیشه یه سر و گردن از همه‌جا بالاتره.


زهرا سادات میرطالبى نیستانى

باتوجه به اينكه رشته تحصيليم گرافيك بود و در اين زمينه كار هم ميكردم و تجربه كار با فتوشاپ رو داشتم اما اين دوره براى من خيلى مفيد بود. من استفاده از بعضى ابزار هارو واقعا بلد نبودم و تو اين دوره ياد گرفتم و خيلى نكات ريز و كليدى ديگه كه باعث شد تو كارم خيلى موفق تر شدم. خيلى خلاق تر شدم، ذهنم باز تر شد و... خييييييلى نكات مثبت ديگه. كلاسهاى اينورس خيلى كامل هست من كه خيلى خوشحالم شركت كردم. از اساتيد اين دوره تشكر ميكنم. من باور دارم استادى برازندشونه. ❤️❤️


پریسا میری

به نظرم این کلاس خیلی به روز بود و مطالبو به زبان ساده و قابل فهم توضیح میدادن. اساتید کلاس هم خیلی صبور و خوش اخلاق بودن. معایبش هم فشرده بودن کلاس و ریتم تند بود. کسایی که شاغل بودن اذیت میشدن کلا در تعیین زمان برگزاری کلاس ها یکم به شاغلین توجه کنید.


فربد دریایی

احساس خوبى دارم كه از بهترين دانشگاه ايران انصراف دادم تا تو اینورس بزرگ بشم ، با اومدن به این کلاس جز کسایی میشین که انتخاب اول دیجیکالا و پیک برتر میشین و فکر نمیکنم این شهریه چیزی باشه در برابر درآمدی که بدست میارید.


مینو کاری جعفری

نقطه عطف كلاس فتوشاپ اينورس نظم و بهم پيوستگي مطالبشه كه با وجود مدرسين خوبش كامل ميشه. ممنون از تيم قوي كه مدرسه اينورس رو اداره ميكنن. البته تك جلسه اي كه درباره تئوري دوربين عكاسي و... بود بنظر من به قدرت جلسات ديگه نبود.


بی بی ناز غیابی

كلاس فتوشاپ مدرسه اينورس بسيار جامع و كامله. حتي افرادي كه تجربه كار با فتوشاپ رو دارن كلي جزئيات جديد ياد مي گيرن. سرفصل ها خيلي خوب، مباحث مربوط به حوزه هاي مختلف مثل عكاسي، ريتاچ، فتومونتاژ و ... رو پوشش ميدن. تشكر مي كنم از مدرسه اينورس و مدرسين كلاس فتوشاپ.


میثم مختاری

دانشگاه با اینورس خیلی فاصله داره. مدرسه اینورس جاییه که میشه باهاش خیلی خوب یاد گرفت.


تارا شفیعی

من به عنوانِ یه دانشجوی فیزیک تصمیم گرفته بودم که واردِ فضای گرافیک بشم، کاملاً میتونم بگم که هیچ دانشِ قبلی ای نداشتم و حتی دقیقا نمی دونستم که فتوشاپ چه توانایی هایی میتونه داشته باشه ولی صرفا به خاطرِ اینکه از خیلی ها شنیده بودم که فتوشاپیه جورایی پله ی اولی هستش که میتونه زبونِ نرم افزارهای ادوبی رو برای یه دانشجوی فیزیک جا بندازه، پس تصمیم گرفتم که این دوره رو خیلی با کیفیت و توی اینورس و متاسفانه ایلاستریتور رو توی یه دوره ی خیلی بی کیفیتِ 20 ساعته توی یه آموزشگاهِ دیگه بگذرونم (که خب البته قبل از شروعِ دوره نمی دونستم که قراره چی بشه!) ، کلاسِ اینورس زودتر شروع شد و وقتی که سرِ اولین جلسه ی ایلاستریتور بودم، کاملاً به این گفته رسیدم که "دوره ی فوتوشاپِ اینورس زبونِ مشترکِ نرم افزارهای ادوبی رو بهتون آموزش میده"، پس اینکه من الان ترسِ خاصی از باز کردنِ نرم افزار و اَپ های ادوبی ندارم و یا خروجی ای که از اون دوره ی بی کیفیتِ ایلاستریتورِ یه آموزشگاهِ دیگه دارم میگیرم (که کاملاً بالاتر از سطحِ دوره هست) رو مدیونِ دوره ی فتوشاپِ اینورس میدونم. و در موردِ این دوره میتونم به نظمِ اون و البته دلسوزیِ مدرس ها اشاره کنم که حتی سرعتِ بالای کلاس و تلاش واسه انتقالِ مطالبِ بیشتر رو هم این شامل میشه.


موناالسادات پورگیاه صفت

برای هنرمند شدن و داشتن خلاقیت و انگیزه باید راهی پیدا کرد. پس هیچوقت آدرس اینورس و فراموش نکنید، راهی پراز اتفاق های خوبه...


مقصود جعفرزاده

من با توجه شغلم و اینکه چطور با همکاران واحد تبلیغات و طراحی بتونم ارتباط بهتری داشته باشم ودر انتقال خواسته هام به یه زبان مشترک باهشون برسم در دوره آموزشی فتوشاپ اینورس شرکت کردم. در ابتدای دوره هیچ آشنایی با این نرم افزار نداشتم و با توجه به گستردگی و حجم بالای مطالب گاهی برام سخت بود، ولی واقعاً از حضور در این دوره خوشحالم چرا که دید خیلی خوبی نسبت به مسائل پیدا کردم. به نظر من این دوره آموزشی مثلِ آموزش رانندگی میمونه. اصول و مبانی رو یاد میگیری و بعدش فقط تمرین و ممارست باعث ایجاد مهارت میشه. از همه همکلاسی هام و اساتید محترم که فضای صمیمانه ای رو ایجاد کرده بودند سپاسگزارم.


مهری (رقیه) رنجبر

جو صمیمی و دوستانه، تدریس دلسوزانه و آموزش نکات همراه با جزئیات دقیق، علیرغم سرعت بالای تدریس که البته به دلیل کمبود زمان و فراوانی مطالب و نکات آموزشی بود، از نکات ویژه و قابل تقدیر مدرسه اینورس بود که فضای آموزشی رو پویاتر و تعاملی دوستانه و صمیمی رو بین مدرس و دانشجو ایجاد کرد. این دوره برای من به یک خاطره شیرین تبدیل شد که الان دلتنگ اون دوره آموزشی هستم.


سمیه ستاری

به نظر من بزرگترین ویژگی دوره فتوشاپ مدرسه اینورس علاوه بر آموزش منسجم و هدف دار اینه که به هنرجو یاد میده ایده ی خام توی ذهنش رو چه جوری تبدیل به نتیجه قابل قبول کنه. مهم نیست قدمی که بر میداریم خیلی پیچیده باشه؛ توی مسیر خلق اثر هنری کلی تجربه لذت بخش نصیبمون میشه.


علی گرامی

یکی از بهترین تجربه هایی که داشتم ورود به مدرسه ی اینورس بوده. با استادای دلسوز و حرفه ای، دوره ی فتوشاپ خیلی خیلی مفید بود برام و چیزی که باعث شد این دوره برام جذاب بشه، جزئیات بالا و روون توضیح دادن مبحث های آموزشی بود و پیگیر بودن استادها برای ارائه ی کار حرفه ای از هنرجویان. در کل خیلی مفید بود و قطعا ادامه میدم با اینورس


زهرا خضرائی مرادیان

من به شخصه با فتوشاپ کار نکرده بودم. تجربه فوق العاده ای بود و خیلی چیزا یاد گرفتم. هیچوقت از پول و وقتی که صرفش کردم پشیمون نشدم و مطمئنم هیچکسی هم نخواهد شد. جزء به جزء نکات گفته شد. این نظر من رو هرکسی بعد از اتمام کلاس 100 درصد خواهد گفت.


رضا شریفی

اینورس خوب، دوره فتوشاپ عالی، اساتید بسیار عالی. یادتون باشه، کلاس کجا بریم؟ اینورس ، با چی بیم؟ مترو ، با کی بریم؟ فربد


کامیار یزدان پناه

واقعا هیچ نقصی تو این کلاس ندیدم. چه از نظر فنی چه از نظر آموزشی و اینکه کنار رشته دانشگاهیم به عنوان یک حرفه ی فرعی شاید یک روز بهش نیاز پیدا کنم. البته دوره ایلاستریتور هم در پیشه. به هرحال برای طراحی جلد و سایت کتابم و صفحه آرایی و ... خیلی کمک کننده بود.


صفا سراج پور

بدون اغراق بهترین کلاس زندگیم بود. همیشه یادگرفتن فتوشاپ برام سخت بود ولی اینورس منو بهش علاقمند کرد. یک دنیا ممنونم از همه عوامل اینورس مخصوصا مدرسای فتوشاپ


زهرا پای برپی

من از این کلاس خیلی یاد گرفتم. درآمدی که درحال حاضر دارم رو از آموزش این دوره دارم. کاش اینورس بزرگترین دانشگاه گرافیک ایران بشه. • پیشنیاز شرکت در این دوره چیست؟
بهتر است دانشجو با مباحثی همچون مبانی عکاسی و طراحی گرافیک آشنایی اندکی داشته باشد. بصورت کلی این دوره از پایه ترین مباحث شروع خواهد شد لذا نیازی به سابقه کار با نرم افزار وجود نخواهد داشت.

 • چه ورژنی از فتوشاپ را باید نصب کنم؟
مسلما بهترین کارکرد نرم افزار اغلب با نصب آخرین نسخه از نرم افزار امکانپذیر است. در برخی جلسات به علت ویژگی ها و امکانات بسیار مناسب تری که نرم افزار در ورژن های بالاتر ارائه میکند به دانشجو اهمیت ارتقاء ورژن در آن بخش خاص توضیح داده میشود. استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار تا 3 ورژن قابل قبول است.

 • دوره فتوشاپ مدرسه اینورس چه تفاوتی با دوره مشابه در آموزشگاه های دیگر دارد؟
مدرسین دوره بیش از 1 نفر خواهد بود و مباحث دوره بسته به قرارگیریشان در فیلد های تخصصی ، مدرسین جداگانه خواهند داشت. تمرینات دانشجویان بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است.

 • موضوع کلی این دوره بر چه مباحثی است؟
بنا به استفاده عموم کاربران این نرم افزار ، رویکرد اصلی آموزش در کلاس ، عکاسی و طراحی گرافیک خواهد بود اما معرفی بخش های دیگر آن مانند موشن ، 3D ، مبانی دیجیتال پینت ، طراحی وب و ... نیز در کلاس پوشش داده خواهد شد.

 • امکان شرکت در بعضی از جلسات را ندارم ، امکان برگزاری جلسه جبرانی وجود دارد؟
خیر ، به علت محدودیت زمان آموزشگاه برگزاری جبرانی صرفا بصورت خصوصی امکان پذیر است. اکیدا توصیه میشود که دانشجو در تمامی جلسات شرکت کند.

 • برای شرکت در این کلاس محدودیت سنی وجود دارد؟
خیر ، همانند دوره های گذشته ، تمامی افراد با شرایط سنی گوناگون میتوانند در این دوره شرکت کنند.

 • من از Mac OS استفاده میکنم ، در روند یادگیری با مشکلی مواجه نخواهم شد؟
خیر ، به استثناء تفاوت های جزئی ، دو سیستم عامل ویندوز و مک صرفا در کلید های میانبرشان تفاوت دارند.

 • پس از پایان دوره گواهی و یا مدرکی دریافت میکنم؟
پس از پایان دوره گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد که بواسطه نمره درج شده در آن سطح مهارت شما مشخص خواهد شد. حضور در کلاس ، تعداد و کیفیت کارهای کلاسی ، تحویل تمرینات نهایی و پارامتر های دیگر همه عوامل تاثیر گذار بر نمره نهایی خواهد بود.