کلاس‌های مدرسه اینورس از تیرماه در محل جدید آموزشگاه، در محدوده تجریش برگزار خواهد شد. محل جدید علاوه بر دسترسی راحت‌تر (ماشین شخصی و یا وسایل نقلیه عمومی)، مکان مناسب‌تری جهت استراحت دانشجویان داشته و در محلی با ترافیک کمتر خواهد بود.
Adobe Photoshop CC
این دوره به آموزه هایی از فتوشاپ می پردازد که دانشجو بتواند 1- به سرعت وارد بازار کار شود 2-با مبانی تصویر و هنر دیجیتال آشنا شود 3-بتواند در شرکت های تبلیغاتی یا آتلیه های عکاسی مشغول به فعالیت شود. 4-بتواند به محیط فتوشاپ مسلط شود و زبان مشترک نرم افزار های Adobe را فراگیرد.
22
جلسه
تعداد جلسات
2
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
66
ساعت
مجموع ساعات دوره

 • درباره دوره فتوشاپ

به جرات می‌توان گفت که نرم‌افزار فتوشاپ، دریچه دنیای بزرگ هنرهای دیجیتال است؛ اکثر افراد تصور می‌کنند که بر روی این نرم‌افزار تسلط دارند و این در حالیست که در اینورس، کسانی که در یک کلاس هستند، از مبتدی‌ترین افراد تا کسانی که سال‌ها در این نرم‌افزار سابقه کار دارند، حضور دارند. شاید تصور کنید که افراد با سابقه بیشتر بهتر است در کلاس دیگری بطور جداگانه یا حرفه‌ای‌تر آموزش ببینند؛ نکته قابل توجه این است که این افراد ، غالباً اطلاعاتی جزیره‌ای دارند که بصورت تجربی آن‌را کسب کرده‌اند. به همین دلیل این کلاس حتی از اولین جلسه حرف‌های زیادی برای گفتن به این دسته از افراد دارد.

 

تیترهای کلی عبارتند از :

آشنایی با مفاهیم اولیه Computer Graphics / آشنایی با مفاهیم اولیه مورد نیاز دانشجو برای چاپ / شناخت دقیق پنل‌ها، ابزارها، منوها و Workspaceهای کاربردی نرم‌افزار / معرفی Workflowهای موثر / شناخت دقیق مبانی و اصول ویرایش تصویر بصورت علمی / آشنایی با اصول اولیه طراحی گرافیک و عکاسی / بررسی دقیق W.I.P و Artwork نهایی برخی از پروژه‌های حرفه‌ای Behance / معرفی برخی از محصولات و امکانات مرتبط شرکت Adobe با هدف افزایش آگاهی دانشجو / اجرای مونتاژهای ساده و یکسان‌سازی دقیق نور و رنگ / آشنایی با تکنیک‌های پرکاربرد / آشنایی کامل با بخش Vector نرم‌افزار / آشنایی با Retouching و بازسازی بخش‌هایی از تصویر با دو رویکرد Portrait و Product / آشنایی با پنل Beauty Retouch / ورکشاپ اجرایی با هدف رفع اشکال و تکمیل پروژه نهایی دوره / آشنایی کامل با Preferences نرم‌افزار / شناخت، مدیریت و آماده‌سازی دقیق فرمت خام / اجرا و اصلاح پیوسته Photo Manipulation با موضوعات تبلیغاتی و  ...

 

جلسات ابتدایی ، تمرینات بین تمامی دانشجویان مشترک است و به تدریج بسته به زمینه مورد نیاز هر نفر ، تمرینات دسته بندی می شود.

 

1 جلسه در هر دوره مربوط به Workshop بوده که در آن، دانشجو در حضور مدرسین، طی 3 ساعت پروژه ای که از قبل تعیین شده را اجرا می‌کند. این کار کمک زیادی به آگاهی یافتن دانشجو از ضعف‌های خود شده و فرصت بسیار مناسبی برای رفع اشکالات افراد خواهد بود.

 

 • تیپ کلاس درسی

هر جلسه متناسب با مباحث تدریس شده ، تمریناتی برای دانشجویان در نظر گرفته می شود. تمرین هر دانشجو ، در حضور سایر دانشجویان و مدرس ، ارائه شده و در مورد نکات مثبت و منفی کارها بحث می شود. همچنین هر جلسه ، سؤالاتی از مطالب گفته شده در جلسات قبل با هدف تشخیص سطح پیشرفت دانشجو مطرح شده و دانشجو موظف به پاسخگویی میباشد. حضور مستمر ، کمیت و کیفیت تمرینات و پرسش های کلاسی بطور قطع در ارزیابی و تعیین سطح دانشجو برای دریافت گواهی پایان دوره موثر خواهد بود.

 

 • خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو دانش جامع و کاملی از این نرم‌افزار و کاربردهای نوین آن در بازار کار را بدست آورده و درصورت فعال و پرکار بودن دانشجو در طول دوره، به اکثریت قسمت‌های پر اهمیت و کاربردی نرم‌افزار مسلط خواهد شد. از اواسط دوره دانشجو این امکان را خواهد داشت که از  دانش جامع بدست آمده از محتوای آموزشی دوره، و همچنین منابع معرفی شده مدرسین، به عنوان یک سکوی پرتاب برای متخصص شدن در یک شاخه مشخص استفاده کند.

 

 • مخاطبین این دوره

همانطور که اطلاع دارید، نرم‌افزار Photoshop یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارهای دنیای Computer Graphics است که به علت حضور در هزاران شغل گوناگون در جهان، به عنوان یکی از نرم‌افزار‌های پایه و ضروری شناخته می‌شود. در کنار استفاده‌های بسیار تخصصی آن، عموم مردم همیشه مشتاق به یادگیری آن بوده و عموماً در کارهای روزمره خود نیز به آن نیاز دارند. از همین رو قشر وسیعی از افراد را میتوان مخاطب این دوره دانست.

بصورت کلی دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها ، فارغ‌التحصیلان رشته‌های گرافیک، نقاشی، عکاسی، علاقه‌مندان به عکاسی، هنرجویان هنرستان‌ها و طراحان در شرکت‌های تبلیغاتی و ... مخاطبین اصلی این دوره خواهند بود.

 

پرنیا پاوپر
پرنیا پاوپر
• مدرس فتوشاپ / طراح گرافیک
نمونه کارهای پرنیا پاوپر
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ

نظر استاد در مورد دوره

بیشتر از کمیت به کیفیت تمرین دانشجویان اهمیت میدهم. مسلما یادگیری خوب زمانی اتفاق می افتد که علاوه بر مدرس ، دانشجو کاملا نسبت به انجام تمرین های کلاسی حساسیت نشان داده و خود را به عنوان دانشجویی فعال و پیگیر معرفی کند. معرفی نمونه کارهای برتر جهان و همچنین معرفی برخی هنرمندان ، دید مثبتی برای دانشجو فراهم کرده و او را راغب به انجام کارهای بهتر و بیشتر می کند.


امیرحسین کریم زاده فرد
امیرحسین کریم زاده فرد
• مدرس فتوشاپ / عکاس و ریتاچر
نمونه کارهای امیرحسین کریم زاده فرد
Abstraction & Islamic architecture No.2
Abstraction & Islamic architecture No.6
Impression of Nature
Tissot PRC 200 Watch
Abstraction & Islamic architecture No.1

جهت آشنایی بیشتر با امیرحسین کریم زاده فرد به وبسایت ایشان مراجعه کنید

نظر استاد در مورد دوره

در تمام دوره‌های سپری شده همواره تلاش کرده‌ام که "کاربردی بودن" و "آموزش صحیح و علمی مباحث" را در اولویت اول خود قرار داده و همچنین مجموعه‌ای از تصاویر، ویدئو‌های مرتبط و مثال‌هایی به ازای هر مبحث را با هدف انتقال بهتر مفاهیم، جمع‌آوری، آماده‌سازی و به دانشجو ارائه کنم.

 

در کنار پشتیباتی تمامی افراد کلاس، از دانشجویان پرتلاش و مشتاق دوره "حمایت ویژه‌" کرده و در پاسخ به تلاششان، بخش قابل توجهی از زمان شخصی و غیر کاری خود را به راهنماییشان اختصاص خواهم داد.

 

به چگونگی شکل‌گرفتن تجربه دانشجو اهمیت می‌دهم و بصورت پیوسته در تلاش برای بهبود بخشیدن هرچه بیشتر کیفیت برگزاری جلسات دوره هستم. 

 

از اتلاف زمان دانشجو بیزارم و تلاش می‌کنم تا در جلسات بالاترین میزان اطلاعات را به دانشجو انتقال داده و از بوجود آمدن صحبت‌های غیرمرتبط با مباحث کلاس جلوگیری کنم.

 

در انتهای هر فصل بصورت پیوسته با همکاری مدرس دیگر این دوره، سیلابس را اصلاح کرده و مطالب بروزتر و کارآمدتری را جایگزین مطالب گذشته می‌کنیم. تغییر این مطالب عموماً بر اساس تقاضای بازار‌کار از مدرسه اینورس بوده و هدف از ایجاد چنین تغییراتی بیش از هرچیز، آگاهی داشتن دانشجو از جریانات و انتظارات فعلی بازار کار خواهد بود.


family
نمونه طراحی بروشور برای آژانس مسافرتی چهار فصل
نمونه طراحی بروشور برای آژانس مسافرتی چهار فصل
One Flew Over the Cuckoos Nest Movie Poster
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
NIKE Air Max - Lighter Than Air
Untitled
Double Exposure
Skin Retouching
Untitled
The only place where the towers will fall to the Sky
Untitled
AirMax Advertisement
لگو و لگو تایپ سالن زیبایی
تایپ و تایپ گرافی (فارسی)
کار با فتوشاپ
Rebecca
Otherside
American fake dream
Evil within
Nike AirMax
Lonely tree
Eye prison
Magic light
OCEAN'S SECRET
پوستر تبليغاتي بستني مگنوم بمناسبت جام جهاني ٢٠١٨ روسيه
روتوش مقدماتي
photo manipulation
photo manipulation
double exposure
حذف آبجکت ا ز عکس
photo manipulation
Untitled
Untitled
Charge Yourself!
Redbull Dancer
Forest Light
IMAGINE DRAGONS
Untitled
Untitled
تبلیغات محصولات مایا
Glitch
low poly
typography
red bull
بی عنوان
بستنی کلاسیک مگنوم

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
 • پیشنیاز شرکت در این دوره چیست؟
بهتر است دانشجو با مباحثی همچون مبانی عکاسی و طراحی گرافیک آشنایی اندکی داشته باشد. بصورت کلی این دوره از پایه ترین مباحث شروع خواهد شد لذا نیازی به سابقه کار با نرم افزار وجود نخواهد داشت.

 • چه ورژنی از فتوشاپ را باید نصب کنم؟
مسلما بهترین کارکرد نرم افزار اغلب با نصب آخرین نسخه از نرم افزار امکانپذیر است. در برخی جلسات به علت ویژگی ها و امکانات بسیار مناسب تری که نرم افزار در ورژن های بالاتر ارائه میکند به دانشجو اهمیت ارتقاء ورژن در آن بخش خاص توضیح داده میشود. استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار تا 3 ورژن قابل قبول است.

 • دوره فتوشاپ مدرسه اینورس چه تفاوتی با دوره مشابه در آموزشگاه های دیگر دارد؟
مدرسین دوره بیش از 1 نفر خواهد بود و مباحث دوره بسته به قرارگیریشان در فیلد های تخصصی ، مدرسین جداگانه خواهند داشت. تمرینات دانشجویان بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است.

 • موضوع کلی این دوره بر چه مباحثی است؟
بنا به استفاده عموم کاربران این نرم افزار ، رویکرد اصلی آموزش در کلاس ، عکاسی و طراحی گرافیک خواهد بود اما معرفی بخش های دیگر آن مانند موشن ، 3D ، مبانی دیجیتال پینت ، طراحی وب و ... نیز در کلاس پوشش داده خواهد شد.

 • امکان شرکت در بعضی از جلسات را ندارم ، امکان برگزاری جلسه جبرانی وجود دارد؟
خیر ، به علت محدودیت زمان آموزشگاه برگزاری جبرانی صرفا بصورت خصوصی امکان پذیر است. اکیدا توصیه میشود که دانشجو در تمامی جلسات شرکت کند.

 • برای شرکت در این کلاس محدودیت سنی وجود دارد؟
خیر ، همانند دوره های گذشته ، تمامی افراد با شرایط سنی گوناگون میتوانند در این دوره شرکت کنند.

 • من از Mac OS استفاده میکنم ، در روند یادگیری با مشکلی مواجه نخواهم شد؟
خیر ، به استثناء تفاوت های جزئی ، دو سیستم عامل ویندوز و مک صرفا در کلید های میانبرشان تفاوت دارند.

 • پس از پایان دوره گواهی و یا مدرکی دریافت میکنم؟
پس از پایان دوره گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد که بواسطه نمره درج شده در آن سطح مهارت شما مشخص خواهد شد. حضور در کلاس ، تعداد و کیفیت کارهای کلاسی ، تحویل تمرینات نهایی و پارامتر های دیگر همه عوامل تاثیر گذار بر نمره نهایی خواهد بود.