آخرین رویداد ها
معارفه رشته Game Design
معارفه رشته Game Design

با توجه به تعداد روزافزون علاقه‌مندان به فعالیت در عرصه بازی‌های ویدئویی به عنوان طراح و ایده‌پرداز ، مدرسه اینورس معارفه‌ای برای رشته Game Design برگزار می‌کند.

پنجشنبه
24
آبان

18:00 الی 19:00

مدرسه اینورس

رایگان


 

مدرسه اینورس پس از برگزاری دو دوره مستقل و 5 ورکشاپ مرتبط با بازی‌سازی و پس از گذشت چند ترم از برگزاری رشته Game Design، با همکاری شرکت فن‌افزار، یکی از فعالان صنعت گیم ایران، رشته Game Design خود را برای بار دوم ارائه می‌دهد.

همکاری مدرسه اینورس با شرکت فن‌افزار بدلیل فعالیت تخصصی تیم قوی این شرکت و سابقه درخشان آنها در ساخت بازی‌های ویدئویی ای نظیر "گرشاسب"، "شمشیر تاریکی"، "فرزندان مورتا" و ... بوده است. بازی‌های نام برده در جشنواره‌های گوناگون نظیر جشنواره رسانه‌های دیجیتال، جشنواره بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران، جشنواره ستاره‌های فناوری و ... در دوره های متوالی جایزه دریافت کرده‌اند.

Game Design یا طراحی بازی ویدئویی، در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی میان علاقه‌مندان بازی‌های ویدئویی پیدا کرده است. از این نظر که بازی ویدئویی علاوه بر ویژگی‌های بصری و فنی، باید دارای روایت داستانی مناسب و شناخت کافی عناصر جذاب‌کننده نیز باشد.

از این رو مدرسه اینورس، با توجه به نیاز و علاقه‌مندی افراد، وجود این رشته در سیستم آموزشی را امری مهم دانست و آن را طراحی کرد. پس از استقبال از معارفه رشته Game Design  در پاییز 96، حال برای بار دوم این رشته را ارائه می‌کند.

این معارفه استثنا در محل مدرسه فشن اینورس به آدرس، میرداماد،میدان مادر، خیابان شاه‌نظری، خیابان نازآفرین، پلاک 12 طبقه دوم برگزار می‌شود. 

درصورتی که علاقمند به شرکت در جلسه معارفه رشته "Game Design" هستید، فرم قرار گرفته در این صفحه را تکمیل کنید.