آخرین رویداد ها
معارفه رشته فیلم‌سازی انیمیشن دوبعدی
معارفه رشته فیلم‌سازی انیمیشن دوبعدی

در طی سال گذشته، افراد بسیاری بصورت پیوسته پیگیر مطلع‌شدن از زمان شروع ثبت‌نام رشته انیمیشن اینورس و در انتظار ارائه مجدد آن بودند. به علت ارتقای سطح محتوا و تغییر متُد آموزشی، در سال گذشته، ارائه مجدد رشته ممکن نشد. این رشته در طی تمامی ماه‌های سال ...

دوشنبه
21
خرداد

17:00 الی 18:00

سالن شهید مولایی

رایگان


در طی سال گذشته، افراد بسیاری بصورت پیوسته پیگیر مطلع‌شدن از زمان شروع ثبت‌نام رشته انیمیشن اینورس و در انتظار ارائه مجدد آن بودند. به علت ارتقای سطح محتوا و تغییر متُد آموزشی، در سال گذشته، ارائه مجدد رشته ممکن نشد. این رشته در طی تمامی ماه‌های سال 96 درحال Redesign‌شدن بود و تغییرات زیادی در ساختار آن ایجاد شد. مدرسین جدیدی به این رشته پیوسته و هدف‌گذاری جدیدی برای خروجی این رشته انجام شد. اکنون با افتخار اعلام می‌کنیم که بازطراحی این رشته به پایان رسیده و رشته آماده پذیرش هنرجو است. همانگونه که در اطلاع‌رسانی‌های پیش از این اعلام شد، مدرسه اینورس از این پس تنها افراد منتخب در مصاحبه حضوری را در رشته‌های خود خواهد پذیرفت.

 

در بازطراحی این رشته، بیش از هرچیز به خروجی محور‌بودن رشته توجه شده که بواسطه آن دانشجویان امکان تولید خروجی‌هایی هرچند کوچک ولی موثر در بدست‌آوردن موقعیت شغلی مناسب را داشته باشند. دانشجویان پس از به اتمام‌رساندن این رشته، علاوه بر مهارت سطح بالای انیمیت، با تکیه بر دانش کسب شده از آموزش‌های رشته و با تکیه بر مطالعات و تمرینات شخصی خود، کارگردانی انیمیشن را نیز خواهند آموخت که نتیجه آن، تسلط‌ یافتن افراد به فیلم‌سازی مستقل انیمیشن خواهد بود.

 

 

مدرسین این رشته، آقایان امین حق‌شناس، محمد خیراندیش، معین صمدی، مهران ایرانلو، امیرحسام میرصادقی، فراز شانیار و خانم مهناز سلیمان‌نژاد هستند. در ساختار جدید این رشته، امین حق‌شناس در تمامی ترم‌ها و در بازه‌های زمانی مشخصی، با عنوان Mentor رشته، در کنار دانشجویان حضور خواهد داشت.

 

جلسه معرفی رشته "فیلم‌سازی انیمیشن دوبعدی" مدرسه اینورس، در تاریخ 21 خرداد در محل سالن شهید مولایی به آدرس ضلع جنوبی میدان تجریش، ابتدای خیابان دربندی، پلاک162، کانون فرهنگی تربیتی رضوان، سالن شهید مولایی برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه رایگان و برای عموم علاقمندان آزاد است. در این جلسه علیرضا اردوبادی، موسس مدرسه اینورس و Mentor رشته حضور داشته و علاوه بر اعلام جزئیات رشته و عناوین درسی، در مورد اهداف این رشته و نحوه برگزاری آن توضیحات مفصلی را ارائه خواهند کرد.

 

درصورتی که علاقمند به شرکت در این جلسه معرفی رشته هستید، با توجه به محدود‌بودن ظرفیت، در اولین زمان ممکن فرم زیر را تکمیل نمایید.