کارگاه رویداد مشاوره‌ی عمومی مدرسه اینورس

کارگاه رویداد مشاوره‌ی عمومی مدرسه اینورس

رویداد «مشاوره گروهی مدرسه اینورس» همه ما تجربه کرده‌ایم که مسیری را آغاز کرده اما در نیمه راه، پشیمان از آن مسیر بازگشته و به مسیری جدید رفته‌ایم؛ مثلاً در شغلی که احساس کردیم برایمان جذاب است شروع به کار می‌کنیم اما پس از مدتی می‌بینیم واقعیت با تصورات ما متفاوت بوده؛ گاهی تحت تاثیر شنیده‎ها یا تجربیات اطرافیان به حیطه‌ای وارد شده و شروع به کسب دانش و مهارت می‌کنیم اما کمی بعد متوجه می‌شویم، آن چیزی نیست که در آن احساس خوبی داشته و بتوانیم موفق شویم. گاهی یک علاقه زودگذر یا ترند ما را به مسیری می‌برد که نهایت آن به خروجی مورد تصور خود ختم نمی‎شود. در بعضی مواقع هم، این سوال برای ما پیش می‌آید که چطور باید در کار خود پیشرفت کنیم و دلیل حرکت کند ما چیست. ریشه مشکلات ما در نشناختن خود، استعدادهای درونی و عدم اطلاع از مسیر و چالش‌های آن است. ما باید سعی کنیم خود و توانمندی‌های خود را بشناسیم. علاوه بر آن لازم است از افراد با تجربه‌ای که مسیر و چالش‌های آن را می‌شناسند کمک بگیریم. از همان سال‌های ابتدایی، یکی از اصلی‌ترین اهداف مدرسه اینورس، علاوه بر انتقال دانش و مهارت، انتقال تجربیات به افراد بوده است. در همین راستا، جلسات مشاوره متعددی در مدرسه اینورس برگزار شده و افراد بسیاری از این فرصت بهره برده‌اند. مشاوره‌ها به این افراد کمک کرده تا مسیرِ درستِ رسیدن به اهداف خود را شناخته و راه روشنی را در برابر خود ببینند. علاوه بر آن این امر باعث شده تا قاطعانه‌تر و راحت‌تر تصمیم بگیرند. آخرین دور این نوع مشاوره‌ها در اردیبهشت 1397 انجام شده است. با توجه به درخواست‌های مکرر همراهان مدرسه اینورس، رویدادی متمرکز، به نام رویداد «مشاوره گروهی» با حضور علیرضا اردوبادی -موسس مدرسه اینورس- طراحی شده و برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند تمامی سوالات و ابهامات خود را در فرم مخصوصی که به این منظور طراحی شده است (و لینک آن در پایین آمده است) ثبت کرده و در روز رویداد مشاوره گروهی، پاسخ سوالات خود را دریافت کنند. سوالات توسط علیرضا اردوبادی که سابقه مشاوره به بیش از 1000 نفر را دارد پاسخ داده می‌شود. مطرح کردن این سوالات باعث می‌شود در جریان رویداد، نیازها و دغدغه‌های همه افراد پوشش داده شده و به آنان کمک شود تا در مسیر درست حرکت کنند. نکته‌ای که این رویداد را نسبت به جلسات مشاوره پیشین جذاب‌تر می‌کند، شنیدن دغدغه‌ها و سوالات دیگران و پاسخ‌های ممکن به آن سوالات است. شما با حضور در این رویداد، علاوه بر اینکه پاسخ سوالات خود را دریافت می‌کنید، همچنین می‌توانید پاسخ‌ به دیگران را نیز بشنوید و دید بزرگ‌تری نسبت به حیطه مورد علاقه خود پیدا کنید. به علاوه تیم آموزش مدرسه اینورس در این رویداد حضور فعال دارد، بنابراین امکان مراجعه و کسب اطلاعات بیش‌تر برای شما فراهم است. به دلیل محدودیت ظرفیت در این رویداد، لازم است هرچه زودتر به صفحه آن در وب‌سایت مدرسه اینورس مراجعه کرده و سوالات خود را ثبت کنید.

کارگاه

توضیحات رویداد

رویداد «مشاوره گروهی مدرسه اینورس»

همه ما تجربه کرده‌ایم که مسیری را آغاز کرده اما در نیمه راه، پشیمان از آن مسیر بازگشته و به مسیری جدید رفته‌ایم؛ مثلاً در شغلی که احساس کردیم برایمان جذاب است شروع به کار می‌کنیم اما پس از مدتی می‌بینیم واقعیت با تصورات ما متفاوت بوده؛ گاهی تحت تاثیر شنیدهها یا تجربیات اطرافیان به حیطه‌ای وارد شده و شروع به کسب دانش و مهارت می‌کنیم اما کمی بعد متوجه می‌شویم، آن چیزی نیست که در آن احساس خوبی داشته و بتوانیم موفق شویم. گاهی یک علاقه زودگذر یا ترند ما را به مسیری می‌برد که نهایت آن به خروجی مورد تصور خود ختم نمیشود. در بعضی مواقع هم، این سوال برای ما پیش می‌آید که چطور باید در کار خود پیشرفت کنیم و دلیل حرکت کند ما چیست.

ریشه مشکلات ما در نشناختن خود، استعدادهای درونی و عدم اطلاع از مسیر و چالش‌های آن است. ما باید سعی کنیم خود و توانمندی‌های خود را بشناسیم. علاوه بر آن لازم است از افراد با تجربه‌ای که مسیر و چالش‌های آن را می‌شناسند کمک بگیریم. 

از همان سال‌های ابتدایی، یکی از اصلی‌ترین اهداف مدرسه اینورس، علاوه بر انتقال دانش و مهارت، انتقال تجربیات به افراد بوده است. در همین راستا، جلسات مشاوره متعددی در مدرسه اینورس برگزار شده و افراد بسیاری از این فرصت بهره برده‌اند. مشاوره‌ها به این افراد کمک کرده تا مسیرِ درستِ رسیدن به اهداف خود را شناخته و راه روشنی را در برابر خود ببینند. علاوه بر آن این امر باعث شده تا قاطعانه‌تر و راحت‌تر تصمیم بگیرند. آخرین دور این نوع مشاوره‌ها در اردیبهشت 1397 انجام شده است. با توجه به درخواست‌های مکرر همراهان مدرسه اینورس، رویدادی متمرکز، به نام رویداد «مشاوره گروهی» با حضور علیرضا اردوبادی -موسس مدرسه اینورس- طراحی شده و برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند تمامی سوالات و ابهامات خود را در فرم مخصوصی که به این منظور طراحی شده است (و لینک آن در پایین آمده است) ثبت کرده و در روز رویداد مشاوره گروهی، پاسخ سوالات خود را دریافت کنند. سوالات توسط علیرضا اردوبادی که سابقه مشاوره به بیش از 1000 نفر را دارد پاسخ داده می‌شود. مطرح کردن این سوالات باعث می‌شود در جریان رویداد، نیازها و دغدغه‌های همه افراد پوشش داده شده و به آنان کمک شود تا در مسیر درست حرکت کنند. نکته‌ای که این رویداد را نسبت به جلسات مشاوره پیشین جذاب‌تر می‌کند، شنیدن دغدغه‌ها و سوالات دیگران و پاسخ‌های ممکن به آن سوالات است. شما با حضور در این رویداد، علاوه بر اینکه پاسخ سوالات خود را دریافت می‌کنید، همچنین می‌توانید پاسخ‌ به دیگران را نیز بشنوید و دید بزرگ‌تری نسبت به حیطه مورد علاقه خود پیدا کنید. به علاوه تیم آموزش مدرسه اینورس در این رویداد حضور فعال دارد، بنابراین امکان مراجعه و کسب اطلاعات بیش‌تر برای شما فراهم است. به دلیل محدودیت ظرفیت در این رویداد، لازم است هرچه زودتر به صفحه آن در وب‌سایت مدرسه اینورس مراجعه کرده و سوالات خود را ثبت کنید.

زمان برگزاری
جمعه 4 بهمن 98
10:30 - 12:30
برگزار شد
آدرس محل برگزاری
تهران, تهران, تجریش، خیابان شهرداری، سینما آستارا
ارائه دهندگان این رویداد
علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
• موسس مدرسه اینورس | Visionary Entrepreneur, Strategic Coach, Founder of INVERSE School
مشاهده رزومه

انتخاب جایگاه

قابل خرید انتخاب موقت شما در حال خرید توسط دیگران فروخته شده غیرقابل فروش

ظرفیت تکمیل!

ظرفیت خرید جایگاه پر شده است، جهت مطلع شدن از اضافه شدن ظرفیت جایگاه ها یا برگزاری مجدد این کارگاه، نام خود را با زدن بر روی کلید "رزرو کارگاه" در لیست رزرو قرار دهید.