بهترین فرصت برای ثبت‌نام در هفته هنرهای دیجیتال اینورس

تا هفته هنرهای دیجیتال اینورس، کمتر از سه هفته زمان باقی است و شور و شوق ما هر لحظه بیشتر می‌شود؛ چون می‌دانیم قرار است مسیرهای فراوانی مشخص شود و افراد بسیاری توانمند. ما از اهمیت آشنایی و ارتباط هنرجویان با بازار کار حرفه‌ای آگاهیم و این رویداد را طراحی کرده‌ایم تا پرکننده این خلاء باشد. برای همین شرایطی مهیا کردیم تا ثبت‌نام برای هنرجویان مدرسه اینورس راحت‌تر باشد.

یکشنبه 26 خرداد 98

گزارش ژوژمان پایان دوره «آشنایی با طراحی لباس»

ژوژمان پایان دوره «آشنایی با طراحی لباس» جمعه 24 خرداد در مدرسه فشن اینورس، با استقبال بالای بازدیدکنندگان برگزار شد. در این ژوژمان هنرجویان نمونه‌کارهای نهایی خود را ارائه کرده بودند.

شنبه 25 خرداد 98

ژوژمان پایان دوره «طراحی و چاپ دیجیتال پارچه»

نقد کارهای هر هنرمند، به او در پیشرفت و بهبود کارش کمک می‌کند. اهمیت این امر در رابطه با هنرجویان دوچندان می‌شود. هر هنرجو با گرفتن بازخورد در رابطه با اثرش، مسیر پیش رو را روشن‌تر می‌بیند و می‌تواند برای ادامه آن بهتر برنامه‌ریزی کند.

چهارشنبه 22 خرداد 98

ژوژمان پایان دوره «آشنایی با طراحی لباس»

به نمایش درآمدن آثار هنرجو، به او برای دقیق‌تر و بهتر کارکردن انگیزه می‌دهد. همچنین او را برای ادامه این مسیر به‌شکلی حرفه‌ای آماده می‌کند. از همین رو برای ارائه و ارزیابی آثار هنرجویان، ژوژمان پایان دوره «آشنایی با طراحی لباس» در روز جمعه 24 خرداد، از ساعت 17 تا 20، در مدرسه فشن اینورس برگزار خواهد شد.

دوشنبه 13 خرداد 98

گزارش ژوژمان پایان دوره «طراحی لباس 1»

ژوژمان پایان دوره «طراحی لباس 1» جمعه 27 اردیبهشت در مدرسه فشن اینورس برگزار شد. در این ژوژمان هنرجویان دوره، براساس مهارت‌های کسب‌شده، کالکشن‌هایی به رنگ سفید به نمایش گذاشته بودند. هر کالکشن شامل سه لباس بود که دوتای آن‌ها کار هنرجویان در طول ترم بوده و یکی مختص ژوژمان طراحی شده بود. در کنار لباس‌ها بعضی هنرجویان sketchbook کالکشن را هم عرضه کرده بودند.

دوشنبه 30 اردیبهشت 98

شروع ثبت‌نام هفته هنرهای دیجیتال اینورس

ما مدت‌هاست که برای اجرای باکیفیت این رویداد تلاش کرده‌ایم و از برگزاری‌اش شوق داریم، چون در پاسخ به ارزش‌های اینورس شکل گرفته است. ارزش‌هایی چون توانمندکردن کسانی که می‌خواهند در مسیرشان حرفه‌ای باشند و یا روشن‌کردن مسیر کسانی که هنوز راهشان را انتخاب نکرده‌اند.

شنبه 28 اردیبهشت 98