گزارش هفته هنرهای دیجیتال اینورس (IDAW 2019)

«هفته هنرهای دیجیتال اینورس» همراه با استقبال بالای مخاطبان و ارائه‌دهندگان برگزار شد.

سه شنبه 25 تیر 98

گزارش روز هشتم هفته هنرهای دیجیتال اینورس؛ هنر و تکنولوژی

روز آخر هفته هنرهای دیجیتال اینورس، جمعه 21 تیرماه در سینما آستارا و با موضوع هنر و تکنولوژی برگزار شد. در ابتدای این روز مسئول برگزاری رویداد مدرسه اینورس، به‌روی صحنه آمد و درباره این مجموعه رویدادها توضیحاتی به مخاطبان ارائه کرد.

جمعه 21 تیر 98

گزارش روز هفتم هفته هنرهای دیجیتال اینورس؛ فشن

روز هفتم هفته هنرهای دیجیتال اینورس درباره حیطه فشن، روز پنجشنبه 20 تیرماه در سینما آستارا برگزار شد. در ابتدای این روز مسئول برگزاری رویداد مدرسه اینورس به‌روی صحنه آمد و توضیحاتی درباره هدف مدرسه اینورس از برگزاری هفته هنرهای دیجیتال داد.

پنجشنبه 20 تیر 98

گزارش روز ششم هفته هنرهای دیجیتال اینورس؛ تبلیغات

روز ششم هفته هنرهای دیجیتال اینورس با موضوع تبلیغات بود و چهارشنبه 19 تیرماه در سینما آستارا برگزار شد. در ابتدای این روز مسئول برگزاری رویداد مدرسه اینورس به‌روی صحنه آمد و بخش‌هایی از برنامه این روز و کل هفته را برای مخاطبان شرح داد.

چهارشنبه 19 تیر 98

گزارش روز پنجم هفته هنرهای دیجیتال اینورس؛ عکاسی

روز پنجم هفته هنرهای دیجیتال اینورس، با موضوع عکاسی، سه‌شنبه 18 تیرماه در سینما آستارا برگزار شد. در ابتدای برنامه مسئول برگزاری رویداد مدرسه اینورس به‌روی صحنه آمد و از هدف مدرسه اینورس برای برگزاری همه ساله این رویداد با کیفیت روزافزون صحبت کرد.

سه شنبه 18 تیر 98

گزارش روز چهارم هفته هنرهای دیجیتال اینورس؛ VFX

روز چهارم هفته هنرهای دیجیتال اینورس، دوشنبه 17 تیرماه در سینما آستارا برگزار شد. در ابتدای این روز که حول رشته VFX برگزار می‌شد، مسئول برگزاری رویداد مدرسه اینورس، از روزهای گذشته این هفته و استقبال بالای مخاطبان گفت.

دوشنبه 17 تیر 98