برندگان مسابقه دیزاین Indigo سال گذشته

Indigo Design Award، یک مسابقه‌ سالانه‌ست که در آن، بهترین دیزاین‌ها و دیزاینرها در 5 حیطه اصلی گرافیک، دیزاین محصول دیجیتال و UI-UX، موبایل، برندینگ و دیزاین به منظور ایجاد تغییر اجتماعی انتخاب می‌شوند. ایندیگو دنبال دیزاین‌های خاص، متفاوت و مفهومی‌ست.

سه شنبه 21 دی 0

مسابقه The One Show را از دست ندهید!

The One Show یکی از معتبرترین مسابقه تبلیغات، دیزاین و بازاریابی دیجیتال در جهانه. در 40 سال گذشته، the Gold Pencil یا مداد طلایی به عنوان یکی از مهم‌ترین جوایز در صنعت خلاقیت پذیرفته شده.

دوشنبه 6 دی 0

همکاری جدید Maxon و Pixologic!

دیروز، 14 دسامبر 2021، کمپانی Maxon، Developer نرم‌افزارهایی مثل Cinema 4D و Redshift اعلام کرد که قراردی با شرکت Pixologic، سازنده نرم‌افزار طراحی سه‌بعدی و مجسمه‌سازی ZBrush بسته‌ است.

چهارشنبه 24 آذر 0

بلاگ اینورس راه‌اندازی شد!

هفته گذشته ما، بلاگ اینورس را راه‌انداختیم. در این پلتفرم جدید شما می‌توانید مدرسین و تیم اینورس را بیشتر بشناسید و درباره تجربه‌های کاری و شخصی‌شان بخوانید. پس هر هفته به آن سر بزنید تا چیزی را از دست نداده باشید. ما در blog.inverseschool.com منتظر شما هستیم!

دوشنبه 8 آذر 0

کمپین جدید Hype طراحی شده توسط دو مدرس اینورس

کمپین جدید شرکت نوشیدنی انرژی‌زای هایپ به سفارش آژانس کربن توسط دو مدرس اینورس، بابک معدن‌دار و فرهاد نجومی طراحی شده.

دوشنبه 3 آبان 0

کنفرانس آنلاین Adobe MAX را از دست ندهید!

کنفرانس Adobe MAX یک رویداد سالانه‌ است که از سال 2002 تا به حال در شهرهای مختلف برگزار شده. در این متخصصان حیطه‌های دیزاین، عکاسی، تصویرسازی، سوشال مدیا، طراحی سه‌بعدی و ویدیو درباره فرایند هنری و بروز خلاقیت حرف می‌زنند.

سه شنبه 27 مهر 0