گزارش ژوژمان دوره "چاپ سیلک روی پارچه"

ژوژمان پایان دوره «چاپ سیلک»، 30 فروردین در مدرسه فشن اینورس با حضور علاقه‌مندان، هنرجویان و مدرس دوره -مسعود جزنی- برگزار شد. در این رویداد، آثار خلق شده هنرجویان به نمایش گذاشته شد.

شنبه 31 فروردین 98

گزارش ژوژمان دوره "طراحی و دوخت کیف‌های دست‌دوز"

در این ژوژمان دست‌ساخته‌های هنرجویان به معرض عموم گذاشته شد. به گفته مدرسین دوره، مونا افروغ و فاطمه صبری، تنوع مدل و طرح کیف‌ها بسیار بالاتر از انتظار بوده است.

دوشنبه 26 فروردین 98

ژوژمان پایان دوره "چاپ سیلک"

آموزش برخی از مهارت‌ها بصورت تئوری صرف ناممکن است. از همین رو در مدرسه اینورس، آشنایی مستقیم هنرجو با فرایند عملی را یک ضرورت می‌دانیم. هنرجو از ابتدای فرایند آموزش درگیر خلق اثر خواهد شد و بدین شکل مبانی تئوری دوره را در عمل نیز آموزش خواهد دید. این رویه به هنرجو این امکان را خواهد داد که در پایان دوره، تمامی آموخته‌های خود را در آثار خلق شده‌اش به نمایش بگذارد.

شنبه 24 فروردین 98

فراخوان جوایز عکاسی فیلیکس شولر 2019

این مسابقه توسط Schoeller Technocell و شرکت KG (تولیدکنندگان کاغذ در آلمان) برگزار می­شود. عکس‌های ارسالی می‌تواند در زمینه‌های پرتره، منظره، عکاسی مد، عکاسی خبری، انتخاب آزاد و همچنین عکاسی صلح و آرامش آلمان باشد.

سه شنبه 20 فروردین 98

فراخوان رقابت عکاسی جهان کوچک نیکون 2019

این رقابت از سال 1975 برای افرادی که به عکاسی از درون میکروسکوپ (فوتومیکروگرافی) علاقه‌مند هستند، تأسیس‌شده است. موضوع، تکنیک و سوژه‌ فوتومیکروگرافی آزاد است.

دوشنبه 19 فروردین 98

ژوژمان پایان دوره "طراحی و دوخت کیف‌های دست دوز"

یکی از ویژگی‌های اینورس، فاصله‌گرفتن از آموزش تئوری صرف و اختصاص‌دادن توجهی ویژه به مهارت‌های عملی در کنار مباحث تئوری است.

یکشنبه 18 فروردین 98