هنرجو و متقاضی محترم؛

ضمن تشکر از شما برای شرکت و حضور در مدرسه اینورس، خواهشمندیم قوانین زیر را به دقت مطالعه کرده و سپس به ثبت نام در کلاس‌ها اقدام نمایید. بدیهی است پس از پذیرش قوانین، مدرسه اینورس هیچ گونه مسئولیتی به جهت استثنا قائل‌شدن ندارد. علاوه بر این، این قوانین بر تمامی قوانین دولتی، غیر دولتی، خصوصی و سایر آموزشگاه های آزاد حاکم است. هرگونه اعلام پذیرش قوانین (خوانده شده و یا خوانده نشده بر اثر بی‌دقتی، بی‌حوصلگی و کمبود وقت شما)، خوانده شده و لازم الاجرا تلقی می‌گردد.

ماده اول : انتخاب عنوان و زمان دوره

 1. هنرجو موظف است قبل از ثبت نام در هر دوره‌ای، تحقیقات لازم و کامل از عنوان درسی و همچنین برنامه زمانبندی کلاس و تطابق برنامه زمانی کلاس با برنامه شخصی و تطابق عنوان کلاس با نیاز فردی خود را به عمل آورده، سپس اقدام به ثبت نام نماید. مدرسه اینورس، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نیاز و یا عدم نیاز افراد به دوره و همچنین هیچ مسئولیتی در قبال برنامه و زمان و یا تداخل کلاس با برنامه‌های دانشگاهی، فردی، کاری، سربازی، مهاجرتی و خانوادگی (و سایر موارد) افراد ندارد.

ماده دوم : نحوه پرداخت و تسویه

 1. در سایت مدرسه اینورس، امکان پرداخت شهریه بصورت نقدی و اقساط وجود دارد. در صورتی که مایل به پرداخت به صورت قسطی هستید، حداکثر 72 ساعت مهلت دارید تا مابقی شهریه را بصورت چک(های) تسویه حساب به آموزشگاه تحویل دهید. ارسال چک می‌تواند بصورت حضوری، پستی، پیک و یا حضور نماینده شما باشد. در صورت عدم ارسال چک در موعد مقرر، ثبت نام شما لغو و فرد دیگری جایگزین شما خواهد شد. در این صورت مبلغ اولیه شما طی 30 روز کاری مسترد می‌گردد. در این صورت هنرجو حق دارد تا در فصل بعد مجددا ثبت‌نام نماید و در نوبت بعدی ثبت می‌بایست کلیه فرآیند ثبت‌نام دوره را از ابتدا طی کند. قوانین ثبت‌نام تابع قوانین و ضوابط در زمان ثبت‌نام در فصل بعدی بوده و کلیه پیگیری‌ها در هر مرحله بر عهده هنرجو است.

ماده سوم : قوانین عمومی مالی

 1. شهریه‌ای که هنرجو پرداخت می‌کند، قابل انتقال به فرد دیگری (چه در ترم جاری و چه در ترم‌های گذشته و آینده) نمی‌باشد.
 2. شهریه پرداخت شده هر کلاس، صرفا برای همان درس و در همان ترم خواهد بود. این شهریه قابل انتقال به درس دیگر و یا به ترم دیگری نمی‌باشد.
 3. شهریه هنرجو به هیچ عنوان قابل استرداد نمی‌باشد، مگر اینکه طبق بندهای اول، دوم و سوم از ماده چهارم با آن برخورد شود.

ماده چهارم : استرداد شهریه

 1. از آنجایی که ظرفیت کلاسهای اینورس محدود بوده و ثبت‌نام هر فرد عملا منجر به تکمیل ظرفیت و عدم ثبت‌نام هنرجوی دیگری می‌شود، لذا در صورتی که بعد از تکمیل پرداخت بانکی در پروسه ثبت‌نام، از حضور در کلاس منصرف شوید و درخواست انصراف تا 45 روز قبل از شروع دوره ارسال شود(کمتر و مساوی 45 روز و بیشتر از 10 روز)، 30 درصد از مبلغ کل شهریه شما کسر شده و مابقی طبق بندهای3و4 از ماده 4 مسترد می‌گردد. در صورتی که هنرجو قبل از 45 روز مانده به شروع کلاس (بیشتر از 45 روز)، از دوره انصراف دهد، کل مبلغ به وی مستر خواهد شد و استرداد شهریه تابع بندهای 3و4 از ماده 4 می‌باشد.
 2. توجه داشته باشید، کلیه انصراف‌هایی که تا 10 روز (کمتر و مساوی 10 روز) قبل از دوره ارسال شوند، استثنا بوده و در این شرایط هیچ مبلغ‌ای به هنرجو مسترد نخواهد شد.
 3. بدیهی است معیار تشخیص، بر پایه تاریخ تشکیل اولین جلسه کلاس است، لذا اگر هنرجو 5 روز مانده به کلاس اقدام به ثبت نام نماید، عملا 40 روز از این زمان را طی کرده است و شامل بند 2 از ماده 4 می‌شود و یا اگر 20 روز مانده به کلاس ثبت نام کند، عملا 25 روز از این زمان را طی کرده است و شامل بند 1 خواهد شد.

ماده پنجم : قوانین حضور در کلاس

 1. هنرجو پس از ثبت‌نام در هر دوره، موظف است تا به صورت حضوری و منظم در کلاس ثبت‌نام شده، شرکت کرده و به بهترین نحو ممکن و طبق استانداردهای اینورس تمرینات خود را انجام دهد، مدرسه اینورس در قبال هنرجویانی که در انجام تمرینات کوتاهی می‌کنند، هیچ مسئولیتی ندارد و این اختیار را دارد تا از حضور هنرجو در سر کلاس درسی ممانعت بعمل آورد. ضمنا هیچ‌گونه گواهی برای پایان دوره این هنرجویان صادر نخواهد شد.
 2. هنرجو موظف است تا برنامه‌های خود را طوری تنظیم نماید که دست‌کم 15 دقیقه قبل از شروع کلاس در مدرسه اینورس حضور داشته باشد.
 3. مدرسین مجازند تا در مورد حضور یا حذف هنرجویانی که تمرین نمی‌کنند، تصمیم گیری نمایند. اختیار تصمیم گیری در مورد عدم حضور و حذف هنرجو در ادامه دوره، در دوره‌های مستقل به عهده مدرس و در رشته‌های آموزشی، به عهده Mentor است.

ماده ششم : صدور گواهی پایان دوره

 1. درخواست هنرجو برای صدور گواهی پایان دوره، صرفا بصورت ایمیل می‌باشد و هر نوع درخواست حضوری و تلفنی از نظر مدرسه اینورس، غیر قابل اجراست. صدور گواهی پایان دوره، حداکثر طی 30 روز کاری انجام می‌پذیرد. هنرجو می‌تواند درخواست صدور گواهی خود را به همراه اطلاعات کامل از خود و دوره مورد نظر به آدرس ایمیل cert [at] inverseschool.com ارسال نماید.
 2. صدور گواهی مستلزم دریافت نمره نهایی از مدرس و تحویل پروژه کلاسی می‌باشد.
 3. صدور گواهی پایان دوره برای هنرجو رایگان بوده ولی صدور مدرک اینورس که بیانگر تاییدیه رسمی مدرسه اینورس است، نیازمند تحویل پروژه نهایی دوره و همچنین پرداخت مبلغ است که این مبلغ بسته به دوره و مقطع زمانی متغیر است و صدور آن تا 2 ماه بعد انجام می‌پذیرد.
 4. Recommendation Letter بر پایه درخواست هنرجو و صرفا برای هنرجویان مورد تایید از نظر کاری، صادر می‌گردد. صدور این نامه، مستلزم تایید مدرس دوره و مدیریت مدرسه اینورس بوده و نامه نهایی توسط مدیریت اینورس امضا می‌گردد. برای صدور این نامه، هنرجو می بایست مدارک کافی (از جمله شماره پاسپورت، شماره ملی، نام دانشگاه مقصد، نام پروفسور مربوطه، شهر و کشور مقصد، کلیه نمونه کارها و ...) را ارائه دهد. تاییدیه این نامه بصورت ایمیل نیز به دانشگاه مربوطه ارسال خواهد شد. این نامه صرفا به زبان انگلیسی (و نه فارسی) صادر می‌گردد.

ماده هفتم : قوانین و استاندارد آموزشی و حضور

 1. زمان استاندارد تعیین شده توسط مدرسه اینورس برای حضور در کلاس بدین شرح است: حداقل زمان استاندارد برای درک مطلب هر جلسه : 3 برابر میزان ساعت حضور در هر جلسه (مثال : مثلا برای یک کلاس که در هفته 2 بار تشکیل می‌شود و هر جلسه آن 3 ساعت است، شما به حداقل 18 ساعت تمرین نیاز خواهید داشت : 2جلسه x 3ساعت x 3برابر = 18 ساعت) میزان زمان مورد تایید مدرسه اینورس برای حرفه‌ای شدن در مقوله آموزشی : 5 برابر میزان ساعت حضور در هر جلسه لذا خواهشمندیم در صورتی که وقت لازم برای تمرین ندارید، در کلاسهای مدرسه اینورس ثبت نام نکنید. تمامی مسئولیت پیشرفت هنرجو، صرفا بر عهده شخص ثبت نام کننده خواهد بود.

ماده هشتم : قوانین حراست و لزوم حفاظت فیزیکی از تجهیزات

 1. مدرسه اینورس به عنوان یک مجموعه فرهنگی آموزشی ِغیرانتفاعی، غیر‌دولتی، غیرسیاسی و کاملا خصوصی، با سرمایه‌گذاری شخصی و مبتنی بر شهریه هنرجویان، از سال 1387 در ایران فعالیت می‌کند. لذا هر هنرجو موظف است تا نهایت تلاش خود را به عمل آورد تا با رعایت قوانین و همچنین مراقبت از تجهیزات، در پایداری این مجموعه تلاش کند تا آیندگان نیز بتوانند از این تجهیزات استفاده کنند و مجبور نباشند شهریه‌های بالایی برای کلاس‌ها بپردازند؛ در نتیجه تمامی مراقبت و تلاش شما برای نگهداری از هر نوع تجهیزاتی در مدرسه اینورس، بر روی شهریه و قوانین سخت گیرانه بر روی نسل بعدی تاثیری مستقیم دارد. لذا هر فرد موظف است نهایت کوشش خود را به عمل آورد تا این بستر حرفه‌ای، بتواند به افراد و نسل‌های بعدی نیز خدمت رسانی کند.
 2. از آنجایی که کلیه تجهیزات صرفا با مبلغ هنرجویان قبلی تهیه شده‌اند و بسیار حساس و آسیب پذیرند، لذا هر نوع خوردن و آشامیدن در سر کلاس ممنوع می‌باشد، و در صورتی که آسیبی به کامپیوترها برسد، کل مبلغ تعمیرات آن متوجه هنرجو خواهد بود. فضای بوفه مدرسه اینورس به جهت راحتی و استراحت افراد طراحی شده است.
 3. جهت حفظ حقوق همسایگان آموزشگاه، در هنگام عبور و مرور در کوچه، به هیچ وجه جلوی درب همسایگان و در کوچه تجمع نکنید.
 4. خودروی خود را جلوی درب پارگینگ و همچنین درب ورودی همسایگان پارک نکنید.
 5. جهت استعمال دخانیات، فضایی در حیاط مدرسه اینورس طراحی شده است، فیلتر سیگار خود را در محل تعبیه شده انداخته و از کلیه فضاهای طبیعی طراحی شده در محیط بیرونی و داخلی آموزشگاه محافظت نمایید. (به عنوان مثال سیگار خود را روی کنده درخت و در باغچه خاموش نکنید). باغچه، کنده درخت، نیمکت های چوبی و سایر فضاها نیز با مبلغ هنرجویان قبلی طراحی و تهیه شده‌اند و هر گونه آسیب به آن‌ها، هنرجو را متوجه خسارت مالی احتمالی می‌کند.
 6. در حفاظت و نظافت میز و صندلی خود کوشا باشید. پرده‌های کرکره بسیار شکننده و نازک هستند و ممکن است به راحتی خم شده و بشکنند. چسباندن آدامس زیر میز و صندلی جز قوانین Vandalism محسوب می‌گردد. هر نوع فعالیتی که از بی‌دقتی هنرجو نشئت گرفته و یا جز دسته Vandalism قرار بگیرد، هنرجو را متوجه مبلغ‌های تعمیر و نظافت خواهد کرد.