عضویت

  درباره ما

  داستان اینورس

  در 17 آذر 1387، مدرسه اینورس (طراحان فکر نو پیشگام) به عنوان اولین مدرسه تخصصی هنرهای دیجیتال در ایران راه‌اندازی شد. هدف ما ایجاد تغییری جدی در بستر آموزش هنر و دیزاین بود.
  در راستای این رویای بزرگ، ما امروز مدرسه‌ای پیشرو در صنعت آموزش هستیم و در طی این سال‌ها، موفق شده‌ایم هنرجویانی تربیت و بزرگ کنیم، که پیشروان صنعت‌های دیگر باشند.

  ارزش‌ها و ماموریت اینورس

  hand
  تجربه‌ای متفاوت

  ما یک سیستم آموزشی با توجه به نیازهای بازار کار ایران و جهان طراحی کرده‌ایم. هنرجویی که وارد اینورس می‌شود، آموزشی خاص و متفاوت را تجربه می‌کند و نهایتا با دستی پر از ابزار و اطلاعات کارآمد، وارد بازار کار می‌شود.

  معرفی به بازار کار

  یکی از ارزش‌های اصلی ما در اینورس، کارآفرینی است. در راستای این ارزش، ما از طریق آموزش‌های کارمحور، هنرجویان پرکار و منتخب را به بازار کار معرفی می‌کنیم. یکی از ماموریت‌های ما طراحی همین شبکه حرفه‌ای استاندارد و سالم در حیطه‌های مختلف است.

  human
  vision

  چشم‌انداز اینورس

  هدف ما طراحی فضایی است که در آن هر کسی، در هر نقطه‌ای به آموزشی کم‌هزینه، مطابق استانداردهای بین‌المللی و نیازهای بازار کار دسترسی داشته باشد. تا به امروز چندی از هنرجویان اینورس، در سطح بین‌المللی فعالیت حرفه‌ای داشته‌اند. چشم‌انداز اینورس برای آینده این است که این سیستم را گسترش داده، در ایران و خارج از ایران بازارسازی کرده و به بازار بین‌المللی نیز ورود کنیم.

  آموزش با کیفیت، در دسترس همه

  یکی از دلایل اصلی تاسیس مدرسه اینورس، اهمیت «عدالت آموزشی» برای ما بود. در این سال‌ها، ما تلاش کرده‌ایم تا دسترسی به آموزش با سطح بالا را برای همه مهیا کنیم.

  پیش از این، هر ساله صدها هنرجو از شهرهای دیگر به تهران سفر می‌کردند تا در کلاس‌های اینورس شرکت کنند. همچنین به دلیل محدودیت کلاس‌ها، گاهی می‌بایست مدت زیادی در صف انتظار هر رشته منتظر می‌ماندند. به این دلایل، در سال 1398 مدرسه آنلاین اینورس را راه‌اندازی کردیم.

  با آنلاین کردن آموزش و تاسیس مدرسه آنلاین، توانستیم به این هدف نزدیک‌تر شویم و فرصتی مناسب برای افراد خارج از تهران ایجاد کنیم. تا به امروز، نه تنها هزاران هنرجو خارج از تهران در دوره‌های اینورس شرکت کرده‌اند، بلکه هزینه شرکت در دوره‌ها نیز به مراتب کمتر شده است.

  education
  handShake

  مسئولیت اجتماعی

  در کنار راحت‌تر کردن تحصیل برای افراد در نقاط مختلف، ما سعی داشته‌ایم تا از افرادی با شرایط سخت نیز حمایت کنیم. از فعالیت‌های اینورس در این راستا، برگزاری چندین طرح‌ حمایتی در مناطق آسیب‌دیده، خرید تبلت برای دانش‌آموزان مناطق محروم و همکاری با موسسات خیریه همچون «کودکان فرشته‌اند» و «روشنای امید» بوده است. همچنین در طی سال‌ها، اینورس به طور مستقل هنرجویان را هم از لحاظ مادی و هم از طریق شبکه‌سازی و معرفی به بازار کار، حمایت کرده است.

  handShake

  امروز، ما یک گام فراتر رفته‌ایم و یک طرح تخفیفی مستمر تعریف کرده‌ایم. در این طرح، برای افرادی که به شرکت در دوره‌های اینورس علاقه‌مند هستند اما به دلیل شرایط خود نمی‌توانند هزینه‌ آن را پرداخت کنند، یک تخفیف در نظر گرفته شده است. در حال حاضر، افراد و سازمان‌های خیریه می‌توانند از طریق پشتیبانی اینورس شرایط خود را مطرح کرده و از این طرح تخفیفی بهره‌مند شوند.

  مدرسه آنلاین اینورس

  مدرسه آنلاین اینورس، مسیری استاندارد برای یادگیری‌ست. ما در 11 حیطه گرافیک دیزاین، موشن گرافیک، تصویرسازی، انیمیشن دوبعدی و سه‌بعدی، عکاسی، فیلم و سینما، VFX، کسب و کار، مد و لباس، معماری و طراحی صنعتی، بیش از 100 دوره تخصصی با تدریس پیشروان و فعالان این صنعت‌ها تهیه کردیم.

  handShake
  update

  درباره دوره‌های آنلاین اینورس

  همیشه و هر جا

  دوره‌های آنلاین اینورس، از پیش ضبط شده هستند. این یعنی شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی آن‌ها را ببینید و بازبینی کنید. کافی‌ست یک بار دوره را بخرید و همیشه در دسترس‌تان می‌ماند.
  مباحث آموزشی اینورس براساس نیازهای روز بازارکار طراحی شده‌اند و در همه‌جا کاربردی هستند. دوره‌های ما همواره درحال بروزرسانی هستند و ما همیشه هم‌پای صنعت دنیا پیش می‌رویم. شما با خرید هر یک از دوره‌های آنلاین اینورس به همه بروزرسانی‌ها نیز، دسترسی رایگان و همیشگی پیدا می‌کنید.

  هنرجویان بین‌المللی و بروزرسانی دوره‌ها

  در حال حاضر مدرسه اینورس ۳۵هزار هنرجو در داخل ایران و صدها هنرجوی فارسی زبان خارج از ایران را همراهی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه تهیه دوره‌ها از خارج از ایران به پشتیبانی اینورس پیام دهید. کلیک کنید

  handShake
  handShake

  Mentorship و ارتباط پیوسته با مدرس

  یکی از اهداف اصلی ما در اینورس این است که در مدرسه آنلاین، ارتباط هنرجو با مدرس و منتور حفظ شود. به همین خاطر سیستم مدرسه آنلاین طوری طراحی شده تا در آخر هر فصل شما یک تمرین ارائه دهید و در جواب هر تمرین از مدرس فیدبک بگیرید. این فیدبک‌ها در قالب فایل، نوشته و یا فایل صوتی در اختیار شما قرار می‌گیرند. همچنین شما می‌توانید همه سوالات خود را در طول دوره از مدرس بپرسید.

  برای اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های آنلاین اینورس می‌توانید این ویدیو را ببیند. کلیک کنید