عضویت


  مسئولیت اجتماعی


  یکی از دلایل اصلی تاسیس مدرسه اینورس، اهمیت «عدالت آموزشی» برای ما بود. در این ۱۲ سال، ما تلاش کرده‌ایم تا دسترسی به آموزش با سطح بالا را برای همه مهیا کنیم.


  آموزش با کیفیت، در دسترس همه

  با آنلاین کردن آموزش در سال گذشته و تاسیس مدرسه آنلاین، توانستیم به این هدف نزدیک‌تر شویم و فرصتی مناسب برای افراد خارج از تهران ایجاد کنیم. در سال گذشته، نه تنها بیش از ۵۰۰۰ هنرجو خارج از تهران در دوره‌های اینورس شرکت کرده‌اند، بلکه هزینه شرکت در دوره‌ها نیز به مراتب کمتر شده است.


  سابقه طرح‌های حمایتی

  در کنار راحت‌تر کردن تحصیل برای افراد در نقاط مختلف، ما سعی داشته‌ایم تا از افرادی با شرایط سخت نیز حمایت کنیم. از فعالیت‌های اینورس در این راستا، برگزاری چندین طرح‌ حمایتی در مناطق آسیب‌دیده، خرید تبلت برای دانش‌آموزان مناطق محروم و همکاری با موسسات خیریه همچون «کودکان فرشته‌اند» و «روشنای امید» بوده است.


  طرح حمایتی مدرسه آنلاین

  امروز، ما یک گام فراتر رفته‌ایم و یک طرح تخفیفی مستمر تعریف کرده‌ایم. در این طرح، برای افرادی که به شرکت در دوره‌های اینورس علاقه‌مند هستند اما به دلیل شرایط خود نمی‌توانند هزینه‌ آن را پرداخت کنند، یک تخفیف در نظر گرفته شده است. در حال حاضر، افراد و سازمان‌های خیریه می‌توانند از طریق پشتیبانی اینورس شرایط خود را مطرح کرده و از این طرح تخفیفی بهره‌مند شوند.