رشته انیمیت 3 بعدی
انیمیشن یکی از جذاب ترین و کاملترین هنرهای روز دنیاست که علاقمندان بسیاری دارد. البته اجرای یک انیمیشن حرفه ای نیاز به مهارت های بسیار و تجربیات بالایی نیز دارد. مدرسه اینورس همیشه بر این تلاش بوده است تا بتواند با تربیت افراد حرفه ای و همچنین ایجاد ارتباط بین افراد و بازار کار، به بالا بردن کیفیت کاری در این صنعت کمک کند.
 
آموزش حرفه ای می تواند باعث بالا رفتن کیفیت انیمشن در ایران شده و انتظار افراد را از این صنعت بالا ببرد که در نهایت موجب رشد سریعتر این صنعت می شود و همچنین افراد می توانند از تفکر "ساختن انیمیشن صرفا برای” ART" به “ساختن انیمیشن برای صنعت" فکر کنند و می توانند آینده بهتر و حرفه ای تری برای خود و برای جامعه هنر دیجیتال رقم بزنند.

 
 انیمشن 3 بعدی، چه در فیلم های انمیشن، چه در بازی های رایانه ای و چه در تبلیغات، طرفداران و بازار کاری ویژه خود را داراست.
 افراد برای شرکت در این رشته آموزشی، نیاز به پیشینه کاری حرفه ای ندارند، ولی افرادی که قبلا کار کرده اند، با ارائه نمونه کارهای خود می توانند برخی از درس ها را نگذرانند.
 
 برای آشنایی صحیح و دقیق این رشته، از شما دعوت می کنیم تا در جلسه معارفه شرکت نمایید. این رشته توسط مدیر مدرسه اینورس و برخی ازمدرسین این رشته معرفی خواهد شد.

شرکت در رشته

در حال حاضر رشته حضوری در مدرسه اینورس برگزار نمی‌شود. بزودی رشته‌های آنلاین مدرسه اینورس معرفی و ارائه خواهند شد. تا زمان ارائه رشته‌های آنلاین، می‌توانید از دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس استفاده کنید.

درباره ترم اول

مدت ترم:
دوره مدلسازی در Maya

مدلسازی در Maya

12 جلسه | 36 ساعت

درباره ترم دوم

مدت ترم:
دوره مبانی انیمیشن سه بعدی

مبانی انیمیشن سه بعدی

12 جلسه | 36 ساعت

درباره ترم سوم

مدت ترم:
دوره Body Mechanics مقدماتی

Body Mechanics مقدماتی

12 جلسه | 36 ساعت

درباره ترم چهارم

مدت ترم:
دوره Body Mechanics پیشرفته

Body Mechanics پیشرفته

12 جلسه | 36 ساعت

درباره ترم پنجم

مدت ترم:
دوره Acting مقدماتی

Acting مقدماتی

12 جلسه | 36 ساعت

درباره ترم ششم

مدت ترم:
دوره Acting پیشرفته  و Polishing

Acting پیشرفته و Polishing

12 جلسه | 36 ساعت